
Britse Emma Raducanu naar finale US Open
NEW YORK (ANP) - De Britse tennisster Emma Raducanu heeft de finales bereikt in het vrouwenenkelspel van de US Open. Raducanu was in New York in twee sets te sterk voor de Griekse tennisster Maria Sakkari: 6-1 6-4.
De 18-jarige Raducanu, nummer 150 van de wereld, is de jongste finalist op een grand slam sinds Maria Sharapova in 2004 op 17-jarige leeftijd won op Wimbledon.
Zaterdagmiddag (Nederlandse tijd) speelt Raducanu de finale tegen de 19-jarige Canadese tennisster Leylah Fernandez, die in de nacht van donderdag op vrijdag de halve finale won van de Belarussische tennisster Aryna Sabalenka.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Rico Verhoeven blijft voorlopig op zijn troon zitten. De 'King of Kickboxing' verdedigde voor de dertiende keer met succes zijn wereldtitel. Hij versloeg de passief vechtende Rus Artem Vakhitov in Rotterdam Ahoy na vijf ronden ruim op punten.
14 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen begint zondag vanaf de tweede positie aan de Grote Prijs van Canada in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen was tijdens de kwalificatie in zijn Red Bull alleen langzamer dan George Russell (Mercedes). WK-leider Oscar Piastri reed de derde tijd met zijn McLaren.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Voor Jamal Ben Saddik is het honderdste gala van kickboksorganisatie Glory in een enorme deceptie geëindigd. Hij moest opgeven in zijn eerste gevecht tegen de Fransman Sofian Laïdouni op een toernooi voor zwaargewichten. De Belg, uitkomend voor Marokko, had een grote snee in een scheenbeen opgelopen. Hij mocht niet meer verder van de arts.
17 uur geledenMONTREAL (ANP) - Viervoudig wereldkampioen Max Verstappen heeft bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Canada in de Formule 1 de vijfde tijd neergezet. McLaren-coureur Lando Norris was dit keer de snelste. De kwalificatie voor de hoofdrace begint om 22.00 uur.
17 uur geledenROSMALEN (ANP) - Zizou Bergs staat in de finale van het tennistoernooi van Rosmalen. De Belg was in de halve eindstrijd te sterk voor de Amerikaan Reilly Opelka: 6-1 6-4.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - De Duitse Tatjana Maria en de Amerikaanse Amanda Anisimova staan zondag tegenover elkaar in de finale van het grastoernooi van Queen's in Londen. Anisimova, de nummer 15 van de wereld, won in drie sets van de Chinese Zheng Qinwen, de mondiale nummer 5: 6-2 4-6 6-4.
18 uur geledenROSMALEN (ANP) - Tennissters Elena Gabriela Ruse en Elise Mertens spelen zondag de finale van de Libéma Open in Rosmalen. De Roemeense was in de halve eindstrijd te sterk voor Elisabetta Cocciaretto uit Italië (2-6 6-4 6-3). De Belgische Mertens won in een spannende halve finale van Ekaterina Aleksandrova uit Rusland: 2-6 7-6 (7) 6-4.
19 uur geleden