Britse bondscoach Wiegman rekent niet op Mead bij WK voetbal
LONDEN (ANP) - Bondscoach Sarina Wiegman van de Engelse voetbalsters rekent bij het WK in juli niet op aanvaller Beth Mead. De speelster kampt met een zware knieblessure. "Alleen als er een wonder gebeurt en haar herstel razendsnel gaat, is er misschien nog iets mogelijk. Maar ik verwacht niet dat dit gaat gebeuren", aldus Wiegman.
Mead leidde Engeland als topscorer vorig jaar in eigen land naar de Europese titel. De voetbalster van Arsenal liep de blessure in november op in de wedstrijd tegen Manchester United. "Ik heb met haar gesproken en het gaat goed. Haar herstel gaat goed, maar het WK komt te vroeg. Ze komt niet voor in onze plannen op dit moment en we geven haar de tijd", zei Wiegman. De Nederlandse coach maakte dinsdag haar selectie bekend voor de vriendschappelijke wedstrijden van volgende maand tegen Brazilië en Australië.
Mead is ploeggenote en partner van Vivianne Miedema, die eveneens aan de kant staat met een zware blessure. Miedema scheurde eind vorig jaar haar voorste kruisband af en mist zo goed als zeker het WK.
De wereldtitelstrijd in Australië en Nieuw-Zeeland begint op 20 juli.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
5 minuten geledenVILA-REAL (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft Iñigo Pérez vastgelegd. De 38-jarige trainer komt over van Rayo Vallecano en heeft een contract voor drie seizoenen getekend bij de nummer 3 van La Liga.
33 minuten geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay ziet de hitte op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet als groot probleem. "Op het WK van 2014 in Brazilië hebben we laten zien dat we het goed vol kunnen houden", sprak de 32-jarige aanvaller van het Nederlands elftal maandag in Zeist.
35 minuten geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay heeft bondscoach Ronald Koeman bij de start van de voorbereiding op het wereldkampioenschap gerustgesteld. "Ik ben fit", vertelde de 32-jarige aanvaller van Corinthians maandag aan de verzamelde media in Zeist.
52 minuten geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Alireza Jahanbakhsh gaat met Iran naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 32-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en sc Heerenveen maakt deel uit van de definitieve selectie van bondscoach Amir Ghalenoei.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dévy Rigaux eist niet dat Feyenoord volgend seizoen de landstitel wint. "Ik wil hier structureel succesvol zijn. Ik teken voor meerdere jaren, met de bedoeling om samen met Robert iets neer te zetten", verwees hij tijdens zijn presentatie in De Kuip naar de nieuwe algemeen directeur Eenhoorn. "We gaan het niet nalaten om prijzen te pakken waar dat mogelijk is, maar we gaan ook niet van de daken schreeuwen dat we alleen met het kampioenschap tevreden zijn."
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn wil op korte termijn zoveel mogelijk te weten komen over Feyenoord. "Ik wil veel analyseren en mensen leren kennen", zei de nieuwe algemeen directeur tijdens zijn presentatie in De Kuip. "Ik weet vanaf de buitenkant wat voor dossiers er spelen, maar daar wil je alle ins en outs van weten. Uiteindelijk wil ik de club laten groeien om tot prestaties te komen. Er ligt al een heel goede basis. We gaan proberen vanuit die basis zaken te verbeteren."
4 uur geleden