Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brits ex-parlementslid krijgt celstraf wegens aanranding in 2008

Brits ex-parlementslid krijgt celstraf wegens aanranding in 2008

LONDEN (ANP) - Een voormalig Conservatief Brits parlementslid heeft anderhalf jaar cel gekregen wegens aanranding van een destijds 15-jarige jongen in 2008. Hij werd in april schuldig bevonden, berichtte SkyNews. De voormalige parlementariër Imran Ahmad Khan die islamiet en homoseksueel is, zou de jongen in een huis in Staffordshire gin-tonics hebben gegeven en aangerand. De jongen vluchtte het huis uit en maakte melding van het incident, maar diende geen officiële klacht in. Daarmee was de zaak voor de plaatselijke politie afgedaan.

Het slachtoffer veranderde in december 2019 van gedachten "toen alles terugkwam" toen Khan kandidaat was in de parlementsverkiezingen in kiesdistrict Wakefield en daar vervolgens voor de Conservatieven een zetel won. Khan bestrijdt de lezing van het slachtoffer en heeft verklaard destijds enkel aardig te hebben willen zijn, maar dat de jongen overstuur raakte toen ze over seksuele geaardheid gingen praten.

Meer uit Buitenland

Ook halvering salaris president stopt protesten in Bolivia niet

LA PAZ (ANP/AFP) - Het aanbod van de Boliviaanse president Rodrigo Paz om zijn salaris te halveren heeft demonstranten tegen zijn regering er niet van overtuigd dat ze moeten ophouden met protesteren.

20 minuten geleden
HRW: Colombianen betrokken bij wreedheden Soedan opgeleid in VAE

BEIROET (ANP) - Colombiaanse huurlingen zijn door een bedrijf uit de Verenigde Arabische Emiraten ingehuurd en reisden via militaire bases van de VAE voordat ze naar Soedan werden gestuurd om daar de gewelddadige Rapid Support Forces (RSF) te ondersteunen. Dat meldt Human Rights Watch in een rapport.

1 uur geleden
Rubio: ondanks aanvallen VS is akkoord met Iran nog mogelijk

JAIPUR (ANP) - Ondanks de Amerikaanse aanvallen op doelen in Iran is een akkoord om de oorlog te beëindigen nog steeds mogelijk. Dat zei de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio tijdens een bezoek aan India tegen verslaggevers.

1 uur geleden
VS vallen doelen aan in zuiden Iran

WASHINGTON/TEHERAN/DOHA (ANP) - De Amerikaanse strijdkrachten hebben maandag doelen aangevallen in het zuiden van Iran. Het betrof onder andere boten die mijnen wilden leggen en raketlanceerinstallaties. Het Amerikaanse Centrale Commando (CENTCOM) omschrijft de aanvallen als defensieve handelingen, bedoeld om "onze troepen te beschermen tegen bedreigingen van de Iraanse strijdkrachten".

3 uur geleden
Canada: behandeling flotilla-activisten door Israël onacceptabel

OTTAWA (ANP) - De Canadese premier Mark Carney heeft de Israëlische president Isaac Herzog gezegd dat de behandeling van activisten van de Global Sumud Flotilla onacceptabel is. Carney wil een onafhankelijk onderzoek naar de gebeurtenissen.

5 uur geleden
Spaanse Hondius-opvarende test positief op hantavirus

MADRID (ANP/RTR) - Een Spaanse opvarende van het Nederlandse cruiseschip m/v Hondius is positief getest op het hantavirus. Dat meldt het Spaanse ministerie van Volksgezondheid maandag.

10 uur geleden
Braziliaanse president ondergaat bestralingstherapie

SÃO PAULO (ANP/AFP) - De Braziliaanse president Luiz Inácio Lula da Silva is maandag begonnen met een preventieve bestralingstherapie, nadat vorige maand een kwaadaardig plekje op zijn hoofdhuid werd verwijderd. Dat meldt het ziekenhuis in een verklaring.

10 uur geleden