
Brighton tegen Ajax zonder vaste krachten March en Welbeck
BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion kan donderdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax in de Europa League niet beschikken over Solly March en Danny Welbeck. March ging zaterdag in de slotfase van het verloren competitieduel met Manchester City (2-1) per brancard van het veld met een knieblessure. "Hem zijn we voor langere tijd kwijt", zei trainer Roberto De Zerbi woensdag op een persconferentie.
Hetzelfde geldt voor Welbeck, bevestigde de Italiaanse coach. De aanvaller viel zaterdag al na een kwartier spelen uit met een spierblessure.
De Zerbi mist tegen Ajax ook onder meer Pervis Estupiñán en Tariq Lamptey. De wedstrijd tegen Ajax begint donderdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP/AFP/DPA) - Gennaro Gattuso moet volgens Italiaanse media de nieuwe bondscoach van Italië worden. De voormalige middenvelder van onder meer AC Milan is dicht bij een aanstelling als opvolger van de ontslagen Luciano Spalletti, melden onder meer Gazzetta dello Sport en Sky Sport Italia.
9 uur geledenMIAMI (ANP) - Inter Miami kan zaterdag in de eerste wedstrijd op het WK voor clubteams niet beschikken over Jordi Alba. De Spaanse linkervleugelverdediger is niet op tijd fit voor de confrontatie met Al Ahly uit Egypte.
18 uur geledenMIAMI (ANP/AFP) - Inter Miami kan zaterdag in de eerste wedstrijd op het WK voor clubteams niet beschikken over Jordi Alba. De Spaanse linkervleugelverdediger is niet op tijd fit voor de confrontatie met Al Ahly uit Egypte.
21 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - MVV moet het kunstgrasveld in stadion De Geusselt vervangen. Het huidige veld is afgekeurd door de KNVB, meldt de Maastrichtse voetbalclub. Om aan de licentievoorwaarden van de voetbalbond te voldoen, is een nieuw veld nodig.
23 uur geledenVEENENDAAL (ANP) - Botic van de Zandschulp neemt na ruim een jaar afscheid van zijn coach Peter Lucassen. Dat meldt de 29-jarige Nederlandse tennisser op Instagram.
1 dag geledenANTWERPEN (ANP) - Marc Overmars blijft op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer voor Antwerp. De technisch directeur heeft een afzegging ontvangen van Rik De Mil, die voor een langer verblijf bij Charleroi heeft gekozen.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Odilon Kossounou keert niet terug bij Bayer Leverkusen. De verdediger uit Ivoorkust speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor Atalanta. De club uit Bergamo heeft de mogelijkheid benut om hem definitief over te nemen.
1 dag geleden