Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brighton stalt aankoop Van Hecke bij Heerenveen

Brighton stalt aankoop Van Hecke bij Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Jan Paul van Hecke, die onlangs zijn handtekening zette bij de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion, speelt komend seizoen op huurbasis voor sc Heerenveen. De 20-jarige Van Hecke kwam afgelopen seizoen uit voor NAC Breda. Brighton maakte vorige week al bekend dat het plan was om Van Hecke, die een contract voor drie jaar heeft getekend, eerst te verhuren.

"Het is heel mooi dat Jan Paul voor ons heeft gekozen. Dat een Premier League-club hem als speler uit de eerste divisie overneemt, zegt alles over het talent, de kwaliteit en de potentie die Jan Paul bezit", aldus technisch manager Gerry Hamstra. "Met hem erbij zitten we achterin nu ruimer in onze keuzes. Jan Paul maakt een stormachtige ontwikkeling door, die hij bij ons mag doorzetten."

Van Hecke speelde zestien officiële wedstrijden voor NAC en daarin was hij goed voor vier doelpunten. Twee jaar geleden maakte Van Hecke pas de overstap van amateurclub vv Goes naar NAC.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht verspeelt drie keer een voorsprong tegen Sparta

ROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam drie keer een voorsprong verspeeld. Het aantrekkelijke duel eindigde in een gelijkspel (3-3).

3 minuten geleden
Titelverdediger Internazionale begint met ruime zege aan Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van Monza (4-1).

6 minuten geleden
Tottenham Hotspur gaat hard onderuit bij Brentford

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is met een grote nederlaag aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi verloor de uitwedstrijd tegen Brentford met 3-0. Keane Lewis-Potter, Vitaly Janelt en Michael Kayode maakten de doelpunten.

8 minuten geleden
Voetbalsters AZ verslaan Feyenoord, Ajax wint van PEC Zwolle

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van AZ hebben Feyenoord de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg uit Alkmaar was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.

1 uur geleden
Invaller Reulen kopt NAC in slotfase naar zege op Jong Ajax

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft de thuiswedstrijd tegen Jong Ajax met veel moeite gewonnen. De thuisploeg, afgelopen seizoen actief in de Eredivisie, zegevierde met 3-2. Pepijn Reulen maakte in de 88e minuut het winnende doelpunt.

2 uur geleden
AZ nog foutloos na nipte zege op tien man van Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - AZ heeft zijn foutloze reeks voortgezet met een nipte zege bij Fortuna Sittard. De formatie van trainer Leeroy Echteld won het matige duel in Limburg met 2-0. Fortuna speelde vrijwel de gehele wedstrijd met tien man, na een snelle rode kaart voor Ole Romeny.

2 uur geleden
Ajax verhuurt verdediger Šutalo aan Lazio

AMSTERDAM (ANP) - Josip Šutalo speelt dit seizoen voor Lazio. De club uit Rome huurt de verdediger een jaar van Ajax en kan hem daarna definitief overnemen.

3 uur geleden