Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brighton stalt aankoop Van Hecke bij Heerenveen

Brighton stalt aankoop Van Hecke bij Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Jan Paul van Hecke, die onlangs zijn handtekening zette bij de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion, speelt komend seizoen op huurbasis voor sc Heerenveen. De 20-jarige Van Hecke kwam afgelopen seizoen uit voor NAC Breda. Brighton maakte vorige week al bekend dat het plan was om Van Hecke, die een contract voor drie jaar heeft getekend, eerst te verhuren.

"Het is heel mooi dat Jan Paul voor ons heeft gekozen. Dat een Premier League-club hem als speler uit de eerste divisie overneemt, zegt alles over het talent, de kwaliteit en de potentie die Jan Paul bezit", aldus technisch manager Gerry Hamstra. "Met hem erbij zitten we achterin nu ruimer in onze keuzes. Jan Paul maakt een stormachtige ontwikkeling door, die hij bij ons mag doorzetten."

Van Hecke speelde zestien officiële wedstrijden voor NAC en daarin was hij goed voor vier doelpunten. Twee jaar geleden maakte Van Hecke pas de overstap van amateurclub vv Goes naar NAC.

Meer uit Voetbal

PEC Zwolle - Ajax stilgelegd voor medisch noodgeval op tribune

ZWOLLE (ANP) - De wedstrijd tussen PEC Zwolle en Ajax is vlak voor rust even stilgelegd vanwege een medisch noodgeval op de tribune. Het duel werd na een paar minuten weer hervat bij een stand van 0-0.

59 minuten geleden
Read vindt dat Feyenoord meer had moeten scoren tegen Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read haalde opgelucht adem na de 1-0-overwinning van Feyenoord bij Sparta. "We hadden heel veel kansen die we niet afmaakten. Op het einde was het daarom nog zwaar. Maar we hebben het overleefd", zei de rechtsback van Feyenoord na afloop tegen ESPN.

1 uur geleden
Feyenoord begint met overwinning op Sparta aan seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is met een 1-0-overwinning bij Sparta aan de competitie begonnen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst had zondag in de stadsderby op Het Kasteel voor de zege genoeg aan een doelpunt van Luciano Valente.

1 uur geleden
Doelman Ter Stegen debuteert voor Ajax in uitduel met PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Marc ter Stegen debuteert voor Ajax in de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Trainer Míchel Sánchez vertelde donderdag dat de van FC Barcelona gehuurde doelman nog een aantal trainingen nodig had voor een basisplaats. De Spanjaard heeft echter toch besloten om de Duitser op te stellen.

2 uur geleden
Inter Miami verliest zonder afwezige Messi van Monterrey

MIAMI (ANP/AFP) - Inter Miami heeft in de nacht van zaterdag op zondag, zonder sterspeler Lionel Messi (39), in de Leagues Cup met 2-1 verloren van het Mexicaanse Monterrey. Messi ontbrak nadat zaterdag het overlijden van zijn vader Jorge (68) bekend was geworden. Hij overleed vrijdagavond (lokale tijd) in Argentinië, waar Messi zaterdagavond aankwam.

6 uur geleden
FIFA veroordeelt pogingen Infantino te 'ondermijnen'

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft zaterdag de "gecoördineerde en aanhoudende pogingen" om de organisatie en voorzitter Gianni Infantino te "ondermijnen" veroordeeld. De bond benadrukte dat pogingen om Infantino's leiderschap aan te vechten volgens de procedures moeten verlopen zoals die zijn vastgelegd in de statuten.

15 uur geleden
Bosz zag 'slecht' PSV in openingsduel tegen Fortuna Sittard (2-2)

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz zag een "slecht" PSV in de eerste Eredivisiewedstrijd van het seizoen. De landskampioen speelde, mede door een laat doelpunt van de bezoekers, thuis met 2-2 gelijk tegen Fortuna Sittard.

17 uur geleden