
Brighton pakt in slotfase punt bij Leicester
LEICESTER (ANP) - Brighton & Hove Albion heeft dankzij een laat doelpunt van de Ier Evan Ferguson een punt overgehouden aan de uitwedstrijd tegen Leicester City. De nummer 7 van de Premier League was nog wel op voorsprong gekomen, maar keek na ruim een uur tegen een achterstand aan. Twee minuten voor tijd zorgde Ferguson voor de 2-2.
Brighton, met de Nederlander Jan Paul van Hecke in de basis, kwam na een klein halfuur aan de leiding door een doelpunt van Kaoru Mitoma. De Japanner kwam vanaf links het strafschopgebied in en mikte in de verre hoek voorbij doelman Danny Ward. In de voorbereiding op die treffer had Adam Lallana zich geblesseerd. Hij moest zich niet veel later laten vervangen door Joël Veltman.
Door doelpunten van Marc Albrighton (voor rust) en Harvey Barnes in de 63e minuut leek Leicester op weg naar de eerste competitiezege na de WK-pauze, maar Ferguson voorkwam dat.
Meer uit Voetbal
BASEL (ANP) - De Duitse voetbalsters hebben de halve finales van het EK in Zwitserland bereikt. De ploeg van bondscoach Christian Wück hield in Basel meer dan honderd minuten met tien speelsters stand tegen Frankrijk (1-1) en sloeg toe in de strafschoppenserie.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Verdediger Thomas Beelen heeft zaterdag in het oefenduel met het Belgische KAA Gent een zware beenblessure opgelopen. De 24-jarige centrale verdediger wordt zaterdagavond nog geopereerd, meldt Feyenoord.
11 uur geledenOLDEBROEK (ANP) - Ajax heeft een oefenduel met KV Mechelen gewonnen. De club was met 3-2 te sterk voor de Belgen.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie wilde het na de nederlaag tegen KAA Gent (1-2) niet over het oefenduel van Feyenoord hebben. "De wedstrijd kan me gestolen worden", zei hij. "De gedachten van iedereen zijn bij Thomas Beelen."
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een oefenwedstrijd tegen KAA Gent verloren. De bezoekers uit België zegevierden met 2-1 op Varkenoord, het jeugdcomplex van de club uit Rotterdam.
15 uur geledenOLDEBROEK (ANP) - Brian Brobbey mist zaterdag het oefenduel van Ajax met KV Mechelen. De spits voelt zich niet helemaal fit en krijgt rust. De bedoeling is dat hij komende week wel met de ploeg naar Como voor een trainingskamp gaat.
16 uur geledenOLDEBROEK (ANP) - Oscar Gloukh moet de tweede grote aankoop van Ajax voor het nieuwe seizoen worden. De aanvallende middenvelder uit Israël staat voor een vertrek bij Red Bull Salzburg.
17 uur geleden