Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brighton met gemak langs Palace, acht goals in Newcastle

Brighton met gemak langs Palace, acht goals in Newcastle

BRIGHTON (ANP) - Brighton heeft goede zaken gedaan in de Premier League. Met Nederlanders Jan Paul van Hecke en Bart Verbruggen in de basis werd in eigen stadion met 4-1 gewonnen van Crystal Palace. Door de overwinning stijgt de ploeg van trainer Roberto De Zerbi naar de zevende plek.

Crystal Palace bezet momenteel de veertiende plaats. Dat is iets boven Luton Town, dat knap gelijkspeelde bij Newcastle United. Het werd maar liefst 4-4, waarmee de thuisploeg naliet om drie overwinningen op rij te boeken. Newcastle staat nu negende, vlak achter Brighton en het Manchester United van Erik ten Hag.

Burnley pakte een belangrijk punt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Vincent Kompany speelde 2-2 tegen Fulham en maakte in blessuretijd gelijk. Met maar 13 punten staat de club voorlaatste met 6 punten achterstand op Everton. Die club speelde met 2-2 gelijk tegen Tottenham Hotspur.

Aston Villa is met 46 punten gelijkgekomen met Manchester City en Arsenal, de eerste achtervolgers op koploper Liverpool. De ploeg van coach Unai Emery won met 5-0 bij hekkensluiter Sheffield United. John McGinn opende in de 12e minuut de score en acht minuten later stond het 0-3 na doelpunten van Ollie Watkins en Leon Bailey. Na een half uur scoorde ook Youri Tielemans nog en Àlex Moreno maakte vlak na de rust de vijfde treffer. Een treffer van Vinicius voor de thuisploeg ging in blessuretijd niet door wegens buitenspel.

Meer uit Voetbal

Manchester City blijft in de race om Engelse landstitel

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.

11 uur geleden
AZ blijft met zege op Heerenveen op koers voor Europees voetbal

ALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.

12 uur geleden
Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

14 uur geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

14 uur geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

16 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

16 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

16 uur geleden