Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brighton met gemak langs Palace, acht goals in Newcastle

Brighton met gemak langs Palace, acht goals in Newcastle

BRIGHTON (ANP) - Brighton heeft goede zaken gedaan in de Premier League. Met Nederlanders Jan Paul van Hecke en Bart Verbruggen in de basis werd in eigen stadion met 4-1 gewonnen van Crystal Palace. Door de overwinning stijgt de ploeg van trainer Roberto De Zerbi naar de zevende plek.

Crystal Palace bezet momenteel de veertiende plaats. Dat is iets boven Luton Town, dat knap gelijkspeelde bij Newcastle United. Het werd maar liefst 4-4, waarmee de thuisploeg naliet om drie overwinningen op rij te boeken. Newcastle staat nu negende, vlak achter Brighton en het Manchester United van Erik ten Hag.

Burnley pakte een belangrijk punt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Vincent Kompany speelde 2-2 tegen Fulham en maakte in blessuretijd gelijk. Met maar 13 punten staat de club voorlaatste met 6 punten achterstand op Everton. Die club speelde met 2-2 gelijk tegen Tottenham Hotspur.

Aston Villa is met 46 punten gelijkgekomen met Manchester City en Arsenal, de eerste achtervolgers op koploper Liverpool. De ploeg van coach Unai Emery won met 5-0 bij hekkensluiter Sheffield United. John McGinn opende in de 12e minuut de score en acht minuten later stond het 0-3 na doelpunten van Ollie Watkins en Leon Bailey. Na een half uur scoorde ook Youri Tielemans nog en Àlex Moreno maakte vlak na de rust de vijfde treffer. Een treffer van Vinicius voor de thuisploeg ging in blessuretijd niet door wegens buitenspel.

Meer uit Voetbal

Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

9 uur geleden
Van Persie vreest voor zware knieblessure bij zoon Shaqueel

SEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.

9 uur geleden
Lyon eindigt bovenaan in hoofdtoernooi van Europa League

LYON (ANP) - Ruben Kluivert is met Olympique Lyon bovenaan in het hoofdtoernooi van de Europa League geëindigd. De verdediger won met zijn ploeg ook het thuisduel met PAOK (4-2). Olympique Lyon pakte in acht duels 21 punten, net als Aston Villa dat een slechter doelsaldo heeft.

11 uur geleden
Nederland is plek met recht op twee deelnemers aan CL kwijt

ZEIST (ANP) - Nederland is de zesde plaats op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA kwijtgeraakt. De deelnemers aan de Champions League en de Europa League verdienden op woensdag en donderdag zo weinig punten, dat Portugal de plek die recht geeft op twee rechtstreekse plaatsen in de Champions League heeft overgenomen. Als Nederland de plek niet herovert, mag in het seizoen 2027/2028 nog maar één club direct in de competitiefase van het belangrijkste Europese clubtoernooi uitkomen.

11 uur geleden
Go Ahead neemt met gelijkspel tegen Braga afscheid van Europa

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met een 0-0-gelijkspel tegen SC Braga uit Portugal afscheid genomen van de Europa League. Voorafgaand aan de wedstrijd maakte de ploeg uit Deventer nog een theoretische kans op het behalen van de tussenronde, maar daarvoor moest het in ieder geval zelf winnen. Go Ahead is uitgeschakeld en komt dit seizoen Europees niet meer in actie.

11 uur geleden
Feyenoord verliest bij Real Betis en is klaar in Europa

SEVILLA (ANP) - Feyenoord is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tussenronde van de Europa League. Het elftal van trainer Robin van Persie leed bij Real Betis de zesde nederlaag in acht wedstrijden in het hoofdtoernooi: 2-1. Feyenoord eindigde met 6 punten ruim buiten de top 24 van de ranglijst.

12 uur geleden
FC Utrecht met een nederlaag bij Celtic uit Europa League

GLASGOW (ANP) - Ron Jans beleeft weinig plezier van zijn laatste maanden als trainer. De coach zag FC Utrecht met een kansloze nederlaag tegen Celtic (4-2) afscheid nemen van de Europa League.

12 uur geleden