Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brighton met gemak langs Palace, acht goals in Newcastle

Brighton met gemak langs Palace, acht goals in Newcastle

BRIGHTON (ANP) - Brighton heeft goede zaken gedaan in de Premier League. Met Nederlanders Jan Paul van Hecke en Bart Verbruggen in de basis werd in eigen stadion met 4-1 gewonnen van Crystal Palace. Door de overwinning stijgt de ploeg van trainer Roberto De Zerbi naar de zevende plek.

Crystal Palace bezet momenteel de veertiende plaats. Dat is iets boven Luton Town, dat knap gelijkspeelde bij Newcastle United. Het werd maar liefst 4-4, waarmee de thuisploeg naliet om drie overwinningen op rij te boeken. Newcastle staat nu negende, vlak achter Brighton en het Manchester United van Erik ten Hag.

Burnley pakte een belangrijk punt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Vincent Kompany speelde 2-2 tegen Fulham en maakte in blessuretijd gelijk. Met maar 13 punten staat de club voorlaatste met 6 punten achterstand op Everton. Die club speelde met 2-2 gelijk tegen Tottenham Hotspur.

Aston Villa is met 46 punten gelijkgekomen met Manchester City en Arsenal, de eerste achtervolgers op koploper Liverpool. De ploeg van coach Unai Emery won met 5-0 bij hekkensluiter Sheffield United. John McGinn opende in de 12e minuut de score en acht minuten later stond het 0-3 na doelpunten van Ollie Watkins en Leon Bailey. Na een half uur scoorde ook Youri Tielemans nog en Àlex Moreno maakte vlak na de rust de vijfde treffer. Een treffer van Vinicius voor de thuisploeg ging in blessuretijd niet door wegens buitenspel.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

6 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

8 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

9 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

10 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

10 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

12 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

12 uur geleden