Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brighton met gemak langs Palace, acht goals in Newcastle

Brighton met gemak langs Palace, acht goals in Newcastle

BRIGHTON (ANP) - Brighton heeft goede zaken gedaan in de Premier League. Met Nederlanders Jan Paul van Hecke en Bart Verbruggen in de basis werd in eigen stadion met 4-1 gewonnen van Crystal Palace. Door de overwinning stijgt de ploeg van trainer Roberto De Zerbi naar de zevende plek.

Crystal Palace bezet momenteel de veertiende plaats. Dat is iets boven Luton Town, dat knap gelijkspeelde bij Newcastle United. Het werd maar liefst 4-4, waarmee de thuisploeg naliet om drie overwinningen op rij te boeken. Newcastle staat nu negende, vlak achter Brighton en het Manchester United van Erik ten Hag.

Burnley pakte een belangrijk punt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Vincent Kompany speelde 2-2 tegen Fulham en maakte in blessuretijd gelijk. Met maar 13 punten staat de club voorlaatste met 6 punten achterstand op Everton. Die club speelde met 2-2 gelijk tegen Tottenham Hotspur.

Aston Villa is met 46 punten gelijkgekomen met Manchester City en Arsenal, de eerste achtervolgers op koploper Liverpool. De ploeg van coach Unai Emery won met 5-0 bij hekkensluiter Sheffield United. John McGinn opende in de 12e minuut de score en acht minuten later stond het 0-3 na doelpunten van Ollie Watkins en Leon Bailey. Na een half uur scoorde ook Youri Tielemans nog en Àlex Moreno maakte vlak na de rust de vijfde treffer. Een treffer van Vinicius voor de thuisploeg ging in blessuretijd niet door wegens buitenspel.

Meer uit Voetbal

NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

5 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

6 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

6 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

7 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

8 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

8 uur geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

8 uur geleden