Brighton lang zonder aanvaller Fati en verdediger Lamptey
BRIGHTON (ANP/RTR) - Brighton & Hove Albion kan voorlopig niet beschikken over aanvaller Ansu Fati en verdediger Tariq Lamptey. Volgens coach Roberto De Zerbi van de Engelse voetbalclub hebben de twee afgelopen weekend een blessure opgelopen in de wedstrijd tegen Nottingham Forest (3-2).
In de groep van Ajax speelt Brighton & Hove Albion donderdag in de Europa League tegen AEK Athene. "Ansu en Lamptey zijn er niet bij. Ik denk dat we ze lange tijd kwijt zijn", zei De Zerbi. Volgens de Italiaanse trainer maakt de steeds langere blessurelijst het niet makkelijk, maar hij wil zich richten op de spelers die wel fit zijn. "We moeten de strijd aangaan. Ik weet niet of we winnen, maar we gaan er zeker voor vechten."
Olympique Marseille leidt de poule met 8 punten, gevolgd door Brighton & Hove Albion (7 punten), AEK Athene (4 punten) en Ajax (2 punten).
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
32 minuten geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
49 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
2 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft met Corinthians de Braziliaanse bekerfinale bereikt. De ploeg uit São Paulo versloeg in de halve eindstrijd Cruzeiro na een strafschoppenserie. Corinthians verloor in het eigen stadion de returnwedstrijd met 2-1, na een zege in het eerste duel in Belo Horizonte (0-1).
8 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.
18 uur geleden