Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brighton & Hove Albion wint bij AEK Athene en is ronde verder

Brighton & Hove Albion wint bij AEK Athene en is ronde verder

ATHENE (ANP) - Brighton & Hove Albion heeft in de Europa League de knock-outfase bereikt na de derde overwinning in de groep van Ajax. De Engelse club, die ook twee keer won van Ajax, won met 1-0 op bezoek bij AEK Athene.

Door de overwinning gaat Brighton aan de leiding met 10 punten. Olympique Marseille, dat later op de avond tegen Ajax speelt, heeft 8 punten. AEK Athene blijft staan op 4 punten. Ajax staat laatste met 2 punten, maar heeft nog kans om in ieder geval derde te worden in de groep.

De Grieken, die speelden met Nordin Amrabat op het middenveld, hadden zeker in de eerste helft de meeste kansen. Maar tot scoren kwam de thuisploeg niet. Brighton, met Bart Verbruggen in het doel en Joël Veltman achterin, kwam vroeg in de tweede helft op voorsprong. Na een overtreding van Damian Szymanski op João Pedro benutte de Braziliaan zelf de strafschop.

Mijat Gacinovic moest halverwege de tweede helft na een overtreding op Veltman met zijn tweede gele kaart naar de kant.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

38 minuten geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

59 minuten geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

1 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

1 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

2 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

10 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden