Brighton & Hove Albion is Ajacied Kudus nog niet vergeten
LONDEN (ANP) - Brighton & Hove Albion is Mohammed Kudus nog niet vergeten. Volgens het doorgaans goed geïnformeerde The Athletic heeft de Engelse club zelfs al een akkoord bereikt met Ajax over de komst van de international van Ghana. Ajax zou op grote lijnen hebben ingestemd met een transfersom van 40 miljoen euro.
De 23-jarige Kudus staat al langer in de belangstelling van Brighton & Hove Albion. Hij werd vorige maand ook in verband gebracht met grotere Engelse clubs als Chelsea en Manchester United. Kudus heeft Ajax laten weten dat hij dit seizoen graag vertrekt uit Amsterdam, zo liet trainer Maurice Steijn vorige week weten. "Maar toch hoop ik dat hij blijft", zei de nieuwe coach van de club. "Hij is misschien wel mijn beste speler."
Ajax nam eerder deze zomer afscheid van Dusan Tadic, Jurriën Timber en Calvin Bassey. Ook Edson Álvarez heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd voor Ajax al gespeeld. West Ham United onderzoekt nog steeds of het de Mexicaan kan overnemen.
Ajax versterkte zich deze zomer met Benjamin Tahirovic, Branco van den Boomen, Carlos Borges en Diant Ramaj. Directeur voetbalzaken Sven Mislintat wil ook graag Josip Sutalo van Dinamo Zagreb overnemen. Maar de club uit Kroatië denkt die centrale verdediger nodig te hebben om de groepsfase van de Champions League te kunnen bereiken.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
10 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
12 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
20 uur geleden