Brighton & Hove Albion is Ajacied Kudus nog niet vergeten
LONDEN (ANP) - Brighton & Hove Albion is Mohammed Kudus nog niet vergeten. Volgens het doorgaans goed geïnformeerde The Athletic heeft de Engelse club zelfs al een akkoord bereikt met Ajax over de komst van de international van Ghana. Ajax zou op grote lijnen hebben ingestemd met een transfersom van 40 miljoen euro.
De 23-jarige Kudus staat al langer in de belangstelling van Brighton & Hove Albion. Hij werd vorige maand ook in verband gebracht met grotere Engelse clubs als Chelsea en Manchester United. Kudus heeft Ajax laten weten dat hij dit seizoen graag vertrekt uit Amsterdam, zo liet trainer Maurice Steijn vorige week weten. "Maar toch hoop ik dat hij blijft", zei de nieuwe coach van de club. "Hij is misschien wel mijn beste speler."
Ajax nam eerder deze zomer afscheid van Dusan Tadic, Jurriën Timber en Calvin Bassey. Ook Edson Álvarez heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd voor Ajax al gespeeld. West Ham United onderzoekt nog steeds of het de Mexicaan kan overnemen.
Ajax versterkte zich deze zomer met Benjamin Tahirovic, Branco van den Boomen, Carlos Borges en Diant Ramaj. Directeur voetbalzaken Sven Mislintat wil ook graag Josip Sutalo van Dinamo Zagreb overnemen. Maar de club uit Kroatië denkt die centrale verdediger nodig te hebben om de groepsfase van de Champions League te kunnen bereiken.
Meer uit Voetbal
MONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
4 minuten geledenGUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
4 uur geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
8 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.
11 uur geleden