Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brighton geeft Argentijn Mac Allister na WK-winst twee weken vrij

Brighton geeft Argentijn Mac Allister na WK-winst twee weken vrij

BRIGHTON (ANP/DPA) - De Argentijnse voetballer Alexis Mac Allister krijgt twee weken vrijaf van zijn Engelse club Brighton & Hove Albion. De 23-jarige Mac Allister won zondag de wereldtitel met het Argentijnse elftal door Frankrijk na strafschoppen te verslaan.

"We zijn heel trots op Alexis. Hij was een van de beste spelers van het toernooi en we zijn blij voor hem", zei trainer Roberto De Zerbi. Brighton neemt het woensdag op tegen Charlton Athletic in de achtste finales van het toernooi om de League Cup.

"Het is belangrijk dat hij een moment rust krijgt, om met zijn familie te genieten. Na een maand WK waarin hij met alle druk en emoties sterk moest zijn, heeft hij een pauze nodig", aldus de trainer van Brighton. "We zetten andere spelers in als hij afwezig is." Brighton speelt dit jaar ook nog twee competitiewedstrijden, tegen Southampton op 26 december en tegen Arsenal op 31 december.

Mac Allister viert dinsdag met het Argentijnse elftal en honderdduizenden landgenoten de wereldtitel. In hoofdstad Buenos Aires worden de wereldkampioenen door een grote mensenmenigte toegejuicht.

Meer uit Voetbal

Reijnders: City niet van slag na thuisnederlaag tegen Leverkusen

MANCHESTER (ANP/AFP) - Tijjani Reijnders heeft benadrukt dat Manchester City na de verrassende nederlaag (0-2) tegen Bayer Leverkusen in de Champions League niet van slag zal raken. "Natuurlijk is het balen, maar we mogen ons zelfvertrouwen niet verliezen, want we hebben eerder geweldig gepresteerd en we moeten weer terug naar die winning streak. Dat doen we door ons voor te bereiden op de volgende wedstrijd op zaterdag", aldus de Nederlandse middenvelder in Manchester.

52 minuten geleden
Man die inreed op feestende Liverpool-fans bekent alsnog schuld

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces alsnog schuld bekend. Tegen hem zijn 31 aanklachten ingediend, waaronder het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.

57 minuten geleden
ADO neemt na rellen voorlopig geen fans mee naar uitduels

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag neemt voorlopig geen supporters mee naar uitwedstrijden. Reden voor die maatregel zijn de ongeregeldheden van vrijdag tijdens een uitduel met SC Cambuur. Fans van ADO gooiden onder meer vuurwerk naar de tribune waar ook kinderen zaten. Supporters van ADO waren eind oktober ook betrokken bij rellen rond een bekerduel bij FC Den Bosch.

3 uur geleden
Roda JC onderzoekt vermeend racisme naar keeper FC Dordrecht

KERKRADE (ANP) - Roda JC onderzoekt of de Portugese doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend door supporters van de club uit Limburg. "Roda JC heeft na afloop van de thuiswedstrijd tegen FC Dordrecht vernomen dat de keeper van FC Dordrecht mogelijk racistisch is bejegend. Een dergelijke beschuldiging nemen wij als club uiterst serieus. Racisme en discriminatie horen nergens thuis, niet in het voetbal en niet in onze samenleving" , meldt de club in een statement.

3 uur geleden
Trainer Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor nederlaag City

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor de nederlaag van Manchester City tegen Bayer Leverkusen in de Champions League (0-2). "Ik heb mijn ploeg op te veel posities gewijzigd", zei hij na de wedstrijd.

6 uur geleden
Benfica-coach Mourinho zag zijn ploeg het plan goed uitvoeren

AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).

16 uur geleden
Bounida voelt zich na duel met Benfica basisspeler van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."

16 uur geleden