Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brighton geeft Argentijn Mac Allister na WK-winst twee weken vrij

Brighton geeft Argentijn Mac Allister na WK-winst twee weken vrij

BRIGHTON (ANP/DPA) - De Argentijnse voetballer Alexis Mac Allister krijgt twee weken vrijaf van zijn Engelse club Brighton & Hove Albion. De 23-jarige Mac Allister won zondag de wereldtitel met het Argentijnse elftal door Frankrijk na strafschoppen te verslaan.

"We zijn heel trots op Alexis. Hij was een van de beste spelers van het toernooi en we zijn blij voor hem", zei trainer Roberto De Zerbi. Brighton neemt het woensdag op tegen Charlton Athletic in de achtste finales van het toernooi om de League Cup.

"Het is belangrijk dat hij een moment rust krijgt, om met zijn familie te genieten. Na een maand WK waarin hij met alle druk en emoties sterk moest zijn, heeft hij een pauze nodig", aldus de trainer van Brighton. "We zetten andere spelers in als hij afwezig is." Brighton speelt dit jaar ook nog twee competitiewedstrijden, tegen Southampton op 26 december en tegen Arsenal op 31 december.

Mac Allister viert dinsdag met het Argentijnse elftal en honderdduizenden landgenoten de wereldtitel. In hoofdstad Buenos Aires worden de wereldkampioenen door een grote mensenmenigte toegejuicht.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht kan geen beroep doen op Min tegen sc Heerenveen

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.

2 uur geleden
UEFA past format Nations League en EK-kwalificatie aan

NYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

2 uur geleden
PSG-coach Luis Enrique roemt defensieve kwaliteiten Dembélé

PARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.

2 uur geleden
Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

5 uur geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

20 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

22 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

23 uur geleden