Brighton-coach De Zerbi: Guardiola beste trainer ter wereld
BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion, donderdag tegenstander van Ajax in de Europa League, gaat zaterdag in de Premier League op bezoek bij Manchester City. Trainer Roberto De Zerbi kijkt uit naar het treffen met collega Pep Guardiola, die de Italiaan bewierookt.
"Pep is de beste trainer ter wereld", zei De Zerbi vrijdagmiddag op een persconferentie. "Hij is een voorbeeld, niet alleen voor mij, maar voor alle coaches. Als hij over mij praat, dan maakt mij dat blij, al voel ik me dan toch een beetje opgelaten. Brighton is een team in ontwikkeling. We zijn nog geen grote club."
Brighton staat momenteel zesde in de Premier League, terwijl Manchester City met 2 punten meer op de derde plek terug te vinden is. City verloor drie van de laatste vier wedstrijden. "Dat is slecht nieuws voor ons", aldus De Zerbi.
De 44-jarige Italiaan ziet voormalig City-speler James Milner terugkeren van een blessure en heeft ook weer de beschikking over middenvelder Pascal Gross. De Duitser kwam in de interlandperiode namens zijn land in actie tegen de Verenigde Staten en Mexico. Tariq Lamptey en Pervis Estupiñán zijn geblesseerd.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
14 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
17 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
20 uur geleden