Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brighton-coach De Zerbi: Guardiola beste trainer ter wereld

Brighton-coach De Zerbi: Guardiola beste trainer ter wereld

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion, donderdag tegenstander van Ajax in de Europa League, gaat zaterdag in de Premier League op bezoek bij Manchester City. Trainer Roberto De Zerbi kijkt uit naar het treffen met collega Pep Guardiola, die de Italiaan bewierookt.

"Pep is de beste trainer ter wereld", zei De Zerbi vrijdagmiddag op een persconferentie. "Hij is een voorbeeld, niet alleen voor mij, maar voor alle coaches. Als hij over mij praat, dan maakt mij dat blij, al voel ik me dan toch een beetje opgelaten. Brighton is een team in ontwikkeling. We zijn nog geen grote club."

Brighton staat momenteel zesde in de Premier League, terwijl Manchester City met 2 punten meer op de derde plek terug te vinden is. City verloor drie van de laatste vier wedstrijden. "Dat is slecht nieuws voor ons", aldus De Zerbi.

De 44-jarige Italiaan ziet voormalig City-speler James Milner terugkeren van een blessure en heeft ook weer de beschikking over middenvelder Pascal Gross. De Duitser kwam in de interlandperiode namens zijn land in actie tegen de Verenigde Staten en Mexico. Tariq Lamptey en Pervis Estupiñán zijn geblesseerd.

Meer uit Voetbal

Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

4 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

14 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

15 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

18 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

19 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

20 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

21 uur geleden