Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brighton bezorgt Manchester United tiende nederlaag in competitie

Brighton bezorgt Manchester United tiende nederlaag in competitie

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft zondag de tiende nederlaag van dit seizoen in de Premier League geleden. Brighton & Hove Albion was het elftal van coach Rúben Amorim op Old Trafford de baas: 1-3. Tottenham Hotspur verloor met 3-2 bij Everton. Na 22 speelronden staat Manchester United op de dertiende plaats en Tottenham Hotspur op de vijftiende.

De Nederlandse internationals Matthijs de Ligt en Joshua Zirkzee hadden een basisplaats bij Manchester United. Bij Brighton deden doelman Bart Verbruggen en verdedigers Joël Veltman en Jan Paul van Hecke vanaf het begin mee.

Nottingham Forest blijft bovenin meedoen. De Portugese coach Nuno zag zijn ploeg met 3-2 winnen van hekkensluiter Southampton. Nottingham deelt met Arsenal de tweede plaats. Beide clubs hebben na 22 duels 44 punten. Liverpool leidt met 50 punten en moet nog een wedstrijd inhalen tegen Everton.

Regerend kampioen Manchester City had weinig moeite met Ipswich Town, de nummer 18 van de Premier League: 0-6. Phil Foden scoorde twee keer, Erling Haaland was één keer trefzeker. Manchester City, waar de Nederlandse verdediger Nathan Aké met een blessure ontbrak, steeg naar de vierde plaats met 38 punten.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

5 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

5 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

5 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

5 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

6 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

7 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

8 uur geleden