Brighton bezorgt Manchester United tiende nederlaag in competitie
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft zondag de tiende nederlaag van dit seizoen in de Premier League geleden. Brighton & Hove Albion was het elftal van coach Rúben Amorim op Old Trafford de baas: 1-3. Tottenham Hotspur verloor met 3-2 bij Everton. Na 22 speelronden staat Manchester United op de dertiende plaats en Tottenham Hotspur op de vijftiende.
De Nederlandse internationals Matthijs de Ligt en Joshua Zirkzee hadden een basisplaats bij Manchester United. Bij Brighton deden doelman Bart Verbruggen en verdedigers Joël Veltman en Jan Paul van Hecke vanaf het begin mee.
Nottingham Forest blijft bovenin meedoen. De Portugese coach Nuno zag zijn ploeg met 3-2 winnen van hekkensluiter Southampton. Nottingham deelt met Arsenal de tweede plaats. Beide clubs hebben na 22 duels 44 punten. Liverpool leidt met 50 punten en moet nog een wedstrijd inhalen tegen Everton.
Regerend kampioen Manchester City had weinig moeite met Ipswich Town, de nummer 18 van de Premier League: 0-6. Phil Foden scoorde twee keer, Erling Haaland was één keer trefzeker. Manchester City, waar de Nederlandse verdediger Nathan Aké met een blessure ontbrak, steeg naar de vierde plaats met 38 punten.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
2 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
6 uur geleden