Brighton bezorgt Manchester United tiende nederlaag in competitie
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft zondag de tiende nederlaag van dit seizoen in de Premier League geleden. Brighton & Hove Albion was het elftal van coach Rúben Amorim op Old Trafford de baas: 1-3. Tottenham Hotspur verloor met 3-2 bij Everton. Na 22 speelronden staat Manchester United op de dertiende plaats en Tottenham Hotspur op de vijftiende.
De Nederlandse internationals Matthijs de Ligt en Joshua Zirkzee hadden een basisplaats bij Manchester United. Bij Brighton deden doelman Bart Verbruggen en verdedigers Joël Veltman en Jan Paul van Hecke vanaf het begin mee.
Nottingham Forest blijft bovenin meedoen. De Portugese coach Nuno zag zijn ploeg met 3-2 winnen van hekkensluiter Southampton. Nottingham deelt met Arsenal de tweede plaats. Beide clubs hebben na 22 duels 44 punten. Liverpool leidt met 50 punten en moet nog een wedstrijd inhalen tegen Everton.
Regerend kampioen Manchester City had weinig moeite met Ipswich Town, de nummer 18 van de Premier League: 0-6. Phil Foden scoorde twee keer, Erling Haaland was één keer trefzeker. Manchester City, waar de Nederlandse verdediger Nathan Aké met een blessure ontbrak, steeg naar de vierde plaats met 38 punten.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
11 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden