Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brighton beloont talentvolle spits Ferguson met nieuw contract

Brighton beloont talentvolle spits Ferguson met nieuw contract

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion heeft de jonge spits Evan Ferguson beloond met een nieuw contract. De 19-jarige Ierse international ligt nu tot medio 2029 vast bij de Engelse voetbalclub. Brighton was donderdag in de Europa League nog met 2-0 te sterk voor Ajax.

Ferguson maakte dit seizoen in de Premier League al vijf doelpunten. "Evan verdient dit nieuwe contract en hij heeft een prachtige toekomst voor zich", aldus Brighton-trainer Roberto De Zerbi.

Tegen Ajax viel Ferguson na 65 minuten spelen in voor Ansu Fati. Hij behoort tevens tot de Ierse selectie, die het op 18 november in Amsterdam opneemt tegen het Nederlands elftal, in het kader van EK-kwalificatie.

Meer uit Voetbal

Fortuna haalt Griek Limnios op huurbasis terug naar Nederland

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de Griekse aanvaller Dimitris Limnios teruggehaald naar Nederland. De 27-jarige vleugelspeler komt op huurbasis over van Panathinaikos. Fortuna heeft ook een optie tot koop opgenomen in de verbintenis.

4 uur geleden
Ajax boekt in oefenduel kleine zege op PAOK Saloniki

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de voorbereiding op het nieuwe seizoen gewonnen van PAOK Saloniki. Trainer John Heitinga zag op sportpark De Toekomst zijn elftal in een oefenduel met 2-1 afrekenen met de Grieken.

6 uur geleden
Real Madrid neemt afscheid van Lucas Vázquez

MADRID (ANP) - Na bijna twintig jaar neemt Real Madrid afscheid van Lucas Vázquez. De 34-jarige Spanjaard begon in 2007 in de jeugdopleiding van de club uit de Spaanse hoofdstad waarmee hij onder meer vijf keer de Champions League won.

8 uur geleden
UEFA-directeur wil meer wedstrijden van vrouwen in grote stadions

ZÜRICH (ANP/DPA) - Nadine Kessler, directeur vrouwenvoetbal van de UEFA, wil dat voortaan meer wedstrijden van vrouwenteams in grote stadions worden gespeeld. Dat zegt ze naar aanleiding van het bezoekersrecord op het EK in Zwitserland.

9 uur geleden
Sc Heerenveen neemt na jaar alweer afscheid van Irakees Al-Saed

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen gaat niet verder met Danilo Al-Saed. De Friese Eredivisieclub verkoopt de 26-jarige Irakese aanvaller aan de Zweedse club BK Häcken.

11 uur geleden
PSV neemt vleugelverdediger Sildillia over van SC Freiburg

EINDHOVEN (ANP) - Kiliann Sildillia is de volgende nieuweling in de selectie van PSV. De Eindhovenaren nemen de 23-jarige vleugelverdediger over van SC Freiburg. Sildillia ondertekent een contract voor vijf jaar bij de landskampioen.

12 uur geleden
Bondscoach Koeman acht kans klein dat hij nog clubtrainer wordt

TOULOUSE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman acht de kans erg klein dat hij ooit nog als clubtrainer gaat werken. Dat zei de 62-jarige bondscoach in het programma De Avondetappe van de NOS.

1 dag geleden