Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Breum leidt Eagles met drie treffers naar zege op Fortuna

Breum leidt Eagles met drie treffers naar zege op Fortuna

SITTARD (ANP) - Jakob Breum heeft Go Ahead Eagles aan een uitzege op Fortuna Sittard geholpen. De Deense aanvaller maakte alle drie de doelpunten van zijn ploeg op een glad speelveld in Limburg (3-0).

De 21-jarige Breum opende de score in de 27e minuut, na goed voorbereidend werk van Oliver Antman. Hij trof in de 47e minuut opnieuw doel en bepaalde in de slotfase ook de eindstand. Go Ahead Eagles verstevigde de zevende positie op de ranglijst. Fortuna Sittard blijft de nummer 8 van de Eredivisie en volgt de tegenstander uit Deventer nu op drie punten.

Spelers van beide ploegen hadden het soms lastig om overeind te blijven op de glibberige grasmat. Uiteindelijk gingen de bezoekers het beste met de omstandigheden om. Gerrit Nauber was voor rust al dicht bij een tweede treffer, maar Shawn Adewoye blokte zijn schot nog net voor de doellijn. Breum, met drie doelpunten de man van de wedstrijd, had nog vaker kunnen scoren. Hij miste ook nog twee grote kansen, maar kreeg in blessuretijd toch een publiekswissel.

De wedstrijd begon twaalf minuten later nadat supporters van de thuisploeg veel vuurwerk hadden afgestoken.

Meer uit Voetbal

De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

8 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

13 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

18 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

1 dag geleden