Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bretly D. vrijdag voorgeleid aan rechter-commissaris

Bretly D. vrijdag voorgeleid aan rechter-commissaris

AMSTERDAM (ANP) - De eerder woensdag in Amsterdam aangehouden Bretly D. zal vrijdag worden voorgeleid aan de rechter-commissaris. Tot die tijd zit hij in beperkingen, wat betekent dat hij alleen met zijn advocaat contact mag hebben, meldt het Openbaar Ministerie.

De verdachte, die vastzit in Amsterdam, wordt binnenkort vader. Zijn advocaat bevestigt dat de vriendin van D. hoogzwanger is, naar aanleiding van berichtgeving in De Telegraaf. Of, en zo ja waar, het stel samenwoont wil de raadsman niet zeggen.

D. werd woensdagochtend bij een hotel aan de Prins Hendrikkade in Amsterdam opgepakt na een tip dat de verdachte gezien zou zijn. Vervolgens zagen Amsterdamse agenten hem lopen. De politie ontving naar eigen zeggen honderden tips gedurende de dagenlange zoektocht naar de man.

D. wordt verdacht van het doden van de Rotterdamse psychiater Jean van Griensven en een steekincident in Zutphen, allebei eerder deze maand. Zaterdag publiceerde de politie een foto en de volledige naam van de 24-jarige verdachte. Hij werd beschouwd als vuurwapengevaarlijk.

Meer uit Binnenland

Zes bestuurders die nog vastzaten na A12-blokkade vrijgelaten

UTRECHT (ANP) - De zes bestuurders die nog vastzaten na de blokkade van de A12 op zaterdag, zijn maandag vrijgelaten. Dat laat de politie weten.

1 uur geleden
Koninklijk bezoek Dokkum trok 21.000 mensen, burgemeester blij

DOKKUM (ANP) - Ongeveer 21.000 mensen waren maandag bij het bezoek van de koninklijke familie aan Dokkum. "Het was overal druk, gezellig druk, maar nergens te druk", zegt burgemeester Johannes Kramer van de gemeente Noardeast-Fryslân, waar de Friese vestingstad onder valt.

1 uur geleden
Eerste asielzoekers dinsdag naar opvang in Zeelandhallen Goes

GOES (ANP) - Asielzoekers kunnen vanaf dinsdag worden opgevangen in de Zeelandhallen in Goes. Het gebouw is goedgekeurd voor gebruik, laat opvangorgaan COA maandag weten.

1 uur geleden
Gemeente Breda: plein binnenstad vol

BREDA (ANP) - De Havermarkt in het centrum van Breda is vol. Dat meldt de gemeente Breda. Voor het plein geldt het principe: één persoon in, één persoon uit. Aan de Haven, Sint Janstraat, op het Kasteelplein en op het Kerkplein is nog wel ruimte om Koningsdag te vieren.

1 uur geleden
Utrecht: Stadhuisplein en Oudkerkhof vol door drukte

UTRECHT (ANP) - Het Stadhuisplein en Oudkerkhof in de binnenstad van Utrecht zijn vol, meldt de gemeente. Er mogen geen nieuwe mensen de pleinen op. Ook op de Neude en het Janskerkhof wordt het erg druk.

1 uur geleden
Willem-Alexander sluit 'onvergetelijke Koningsdag' in Dokkum af

DOKKUM (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft de viering van Koningsdag in de Friese stad Dokkum afgesloten. Aan het einde van het programma sprak hij van een "onvergetelijke dag" en bedankte hij alle betrokkenen.

3 uur geleden
NS: treinen druk maar beheersbaar op Koningsdag

DEN HAAG (ANP) - In de treinen is het maandagmiddag "druk maar beheersbaar", meldt een woordvoerder van de NS. Het wordt langzaamaan drukker in de hoofdstad en andere grote steden, vooral op de plekken waar grote evenementen zijn rond Koningsdag.

4 uur geleden