Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brescia wil Italiaanse Serie A niet meer hervatten

Brescia wil Italiaanse Serie A niet meer hervatten

BRESCIA (ANP) - Voorzitter Massimo Cellino van voetbalclub Brescia ziet geen enkele reden om het seizoen in de Italiaanse Serie A nog te hervatten. "Deze competitie heeft geen zin meer", zegt hij in de Italiaanse media. "We zijn al gestopt. Geen team zal hetzelfde terugkeren. Als we al hervatten, dan zal dat achter gesloten deuren zijn. En voetballers blijven gevaar lopen. Dat is toch pure waanzin."

Brescia staat laatste in de Serie A en degradeert misschien wel niet als het seizoen nu al wordt beƫindigd. "Maar dat heeft niets met mijn mening te maken", zegt Cellino. "Ik heb ook schuld aan onze positie op de ranglijst. Als ze ons toch dwingen te spelen, ben ik best bereid om te weigeren. Dan verliezen we maar reglementair met 3-0. Dat doen we dan uit respect voor de inwoners van Brescia die dierbaren hebben verloren."

Meer uit Voetbal

Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

18 minuten geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

20 minuten geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

4 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

7 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

7 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

7 uur geleden
Til lijkt na maand afwezigheid tegen Telstar rentree te maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.

7 uur geleden