Brescia boos op Balotelli: schandelijke laster
BRESCIA (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Brescia wil juridische stappen gaan ondernemen tegen Mario Balotelli en diens zaakwaarnemer Mino Raiola. De wispelturige spits is niet meer welkom bij de groepstrainingen van de ploeg uit de Serie A, nadat hij wekenlang niet was komen opdagen voor de trainingen. Deze week meldde Balotelli zich wel op het complex, maar hij werd daar aan de poort geweigerd. De club wil de spits ontslaan, hoewel z'n contract nog twee jaar doorloopt.
Balotelli en Raiola zeggen dat Brescia de spits bewust niet wil laten testen op het coronavirus. De clubleiding reageert in een verklaring op de website woest en spreekt van "schandelijke laster", zonder overigens Balotelli bij naam te noemen. Brescia benadrukt op eigen kosten een specialist te hebben ingehuurd die de spelers vrijwel dagelijks test op het coronavirus. De clubleiding laat advocaten onderzoeken of er juridische stappen gezet kunnen worden.
Balotelli (29) zette zaterdag een Instagram-story online vanaf het trainingscomplex. De spits laat daarop zien hoe hij alleen traint en alleen in de kleedkamer zit. Brescia, dat onderaan staat in de Serie A, hervat het seizoen volgende week zondag tegen Fiorentina.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - SC Heerenveen heeft de thuiswedstrijd tegen Excelsior met 4-0 gewonnen. De club passeerde de tegenstander uit Rotterdam op de ranglijst.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid eist dat Javier Tebas aftreedt als voorzitter van de Spaanse voetbalcompetitie La Liga en vicevoorzitter van de Spaanse voetbalbond. De topbestuurder vergeleek de propagandamethoden van Real onlangs met die van het naziregime in de Tweede Wereldoorlog.
7 uur geledenSPLIT (ANP) - De Kroatische voetbalbond onderzoekt welke supporters van Hajduk Split zich donderdag hebben misdragen rond en tijdens het thuisduel met Ajax in de Conference League. "We blijven ons inzetten voor een voetbalwereld waarin geen plaats is voor racisme, antisemitisme, discriminatie of enige andere vorm van haat", laat de bond in een statement weten.
10 uur geledenZAGREB (ANP/AFP) - De Kroatische president en premier hebben de nazistische en antisemitische leuzen veroordeeld die donderdagavond door supporters van Hajduk Split werden geuit rond de wedstrijd tegen Ajax. Leden van de harde kern zongen onder meer "sta op, Adolf Hitler" en "Auschwitz, Auschwitz".
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - Assistent-trainers Dennis van der Ree en Maikel van der Werff nemen tijdelijk de coaching over bij PEC Zwolle, meldt de Eredivisieclub. De twee vervangen de dinsdag ontslagen hoofdtrainer Henry van der Vegt.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Er is donderdag een persoon aangehouden in Alkmaar bij de wedstrijd tussen AZ en de Israëlische ploeg Hapoel Beër Sjeva. Het gaat om een voetbalsupporter die voorafgaand aan de wedstrijd een politieagent zou hebben beledigd. Na onderzoek is die heengezonden, volgens een politiewoordvoerder vrijdag.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het eerste punt in de competitiefase van de Europa League binnen. De ploeg van trainer Dick Schreuder kwam in eigen huis tegen het Bulgaarse Levski Sofia dankzij aanvoerder Tjaronn Chery terug van een achterstand en speelde gelijk: 1-1.
1 dag geleden