Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brentford-trainer hoopt op rentree voor Eriksen 'in paar weken'

Brentford-trainer hoopt op rentree voor Eriksen 'in paar weken'

LONDEN (ANP/AFP) - De trainer van Christian Eriksen bij Brentford, Thomas Frank, hoopt dat de middenvelder binnen enkele weken in actie kan komen voor de Premier League-club uit Londen. De Deen Frank zei het moeilijk te kunnen inschatten omdat hij zijn 29-jarige landgenoot nog niet heeft zien trainen. Hij gaf aan te hopen dat het eerder om weken zal gaan dan om maanden. Maandag traint Eriksen voor het eerst mee met zijn nieuwe ploeg, aldus Frank.

"Christian heeft een goede fysieke basis en heeft allerlei tests gedaan", vertelde zijn nieuwe trainer. "Hij heeft veel gelopen, veel getraind, maar het klaar zijn voor wedstrijden is nog wel iets anders."

Brentford kondigde maandag de komst van Eriksen officieel aan. Dat was ruim een half jaar nadat de oud-speler van Ajax tijdens het EK op het veld werd getroffen door een hartstilstand. Eind vorig jaar ontbond Internazionale het contract met de Deen, omdat hij in Italië niet mag voetballen met een inwendige defibrillator. Eriksen trainde onlangs mee met Jong Ajax om aan zijn conditie te werken.

Meer uit Voetbal

Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

32 minuten geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

40 minuten geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

1 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

3 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

3 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

4 uur geleden
Van Persie kan vrije val van Feyenoord tegen Sparta niet stoppen

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.

4 uur geleden