Brentford-trainer hoopt op rentree voor Eriksen 'in paar weken'
LONDEN (ANP/AFP) - De trainer van Christian Eriksen bij Brentford, Thomas Frank, hoopt dat de middenvelder binnen enkele weken in actie kan komen voor de Premier League-club uit Londen. De Deen Frank zei het moeilijk te kunnen inschatten omdat hij zijn 29-jarige landgenoot nog niet heeft zien trainen. Hij gaf aan te hopen dat het eerder om weken zal gaan dan om maanden. Maandag traint Eriksen voor het eerst mee met zijn nieuwe ploeg, aldus Frank.
"Christian heeft een goede fysieke basis en heeft allerlei tests gedaan", vertelde zijn nieuwe trainer. "Hij heeft veel gelopen, veel getraind, maar het klaar zijn voor wedstrijden is nog wel iets anders."
Brentford kondigde maandag de komst van Eriksen officieel aan. Dat was ruim een half jaar nadat de oud-speler van Ajax tijdens het EK op het veld werd getroffen door een hartstilstand. Eind vorig jaar ontbond Internazionale het contract met de Deen, omdat hij in Italië niet mag voetballen met een inwendige defibrillator. Eriksen trainde onlangs mee met Jong Ajax om aan zijn conditie te werken.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
11 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
15 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
15 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.
23 uur geledenISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
1 dag geleden