Brentford-trainer hoopt op rentree voor Eriksen 'in paar weken'
LONDEN (ANP/AFP) - De trainer van Christian Eriksen bij Brentford, Thomas Frank, hoopt dat de middenvelder binnen enkele weken in actie kan komen voor de Premier League-club uit Londen. De Deen Frank zei het moeilijk te kunnen inschatten omdat hij zijn 29-jarige landgenoot nog niet heeft zien trainen. Hij gaf aan te hopen dat het eerder om weken zal gaan dan om maanden. Maandag traint Eriksen voor het eerst mee met zijn nieuwe ploeg, aldus Frank.
"Christian heeft een goede fysieke basis en heeft allerlei tests gedaan", vertelde zijn nieuwe trainer. "Hij heeft veel gelopen, veel getraind, maar het klaar zijn voor wedstrijden is nog wel iets anders."
Brentford kondigde maandag de komst van Eriksen officieel aan. Dat was ruim een half jaar nadat de oud-speler van Ajax tijdens het EK op het veld werd getroffen door een hartstilstand. Eind vorig jaar ontbond Internazionale het contract met de Deen, omdat hij in Italiƫ niet mag voetballen met een inwendige defibrillator. Eriksen trainde onlangs mee met Jong Ajax om aan zijn conditie te werken.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."
17 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."
23 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
14 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
15 uur geleden