Brentford-trainer hoopt op rentree voor Eriksen 'in paar weken'
LONDEN (ANP/AFP) - De trainer van Christian Eriksen bij Brentford, Thomas Frank, hoopt dat de middenvelder binnen enkele weken in actie kan komen voor de Premier League-club uit Londen. De Deen Frank zei het moeilijk te kunnen inschatten omdat hij zijn 29-jarige landgenoot nog niet heeft zien trainen. Hij gaf aan te hopen dat het eerder om weken zal gaan dan om maanden. Maandag traint Eriksen voor het eerst mee met zijn nieuwe ploeg, aldus Frank.
"Christian heeft een goede fysieke basis en heeft allerlei tests gedaan", vertelde zijn nieuwe trainer. "Hij heeft veel gelopen, veel getraind, maar het klaar zijn voor wedstrijden is nog wel iets anders."
Brentford kondigde maandag de komst van Eriksen officieel aan. Dat was ruim een half jaar nadat de oud-speler van Ajax tijdens het EK op het veld werd getroffen door een hartstilstand. Eind vorig jaar ontbond Internazionale het contract met de Deen, omdat hij in Italië niet mag voetballen met een inwendige defibrillator. Eriksen trainde onlangs mee met Jong Ajax om aan zijn conditie te werken.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie een belangrijke zege geboekt. Het elftal van trainer Ruben den Uil was met liefst 5-0 te sterk voor FC Utrecht, dat op de achtste plaats staat. FC Utrecht speelde een uur lang met een man minder na een rode kaart (twee keer geel) voor verdediger Matisse Didden.
17 minuten geledenBREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
15 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
16 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
17 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
17 uur geleden