Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brenet nog niet inzetbaar voor Twente tegen Ajax

Brenet nog niet inzetbaar voor Twente tegen Ajax

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-verdediger Joshua Brenet is nog niet fit genoeg om zondag tegen Ajax in actie te komen. Dat heeft zijn trainer Joseph Oosting laten weten. "Hij is nog niet hersteld van de blessure die hij opliep tegen Zwolle", aldus de oefenmeester.

Naast Brenet zijn ook Gijs Smal en Max Bruns niet inzetbaar tegen de Amsterdammers. Sem Steijn is dat wel, waardoor het voor hem een speciale wedstrijd zal worden in de Grolsch Veste. Zijn vader Maurice is sinds dit seizoen trainer van Ajax.

Oosting is met zijn Twente voortvarend begonnen aan het seizoen. De ploeg uit Enschede haalde negen punten uit drie wedstrijden en deelt daarmee de koppositie met AZ en PSV. Ajax staat momenteel op plek elf in de Eredivisie. Bij de Amsterdammers loopt het allesbehalve soepel. De ploeg wist tot nu pas één keer te winnen. De andere twee duels eindigden in gelijkspel.

De wedstrijd tussen Twente en Ajax is zondag om 14.30 uur.

Meer uit Voetbal

Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

6 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

6 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

12 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

13 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 dag geleden