Brenet nog niet inzetbaar voor Twente tegen Ajax
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-verdediger Joshua Brenet is nog niet fit genoeg om zondag tegen Ajax in actie te komen. Dat heeft zijn trainer Joseph Oosting laten weten. "Hij is nog niet hersteld van de blessure die hij opliep tegen Zwolle", aldus de oefenmeester.
Naast Brenet zijn ook Gijs Smal en Max Bruns niet inzetbaar tegen de Amsterdammers. Sem Steijn is dat wel, waardoor het voor hem een speciale wedstrijd zal worden in de Grolsch Veste. Zijn vader Maurice is sinds dit seizoen trainer van Ajax.
Oosting is met zijn Twente voortvarend begonnen aan het seizoen. De ploeg uit Enschede haalde negen punten uit drie wedstrijden en deelt daarmee de koppositie met AZ en PSV. Ajax staat momenteel op plek elf in de Eredivisie. Bij de Amsterdammers loopt het allesbehalve soepel. De ploeg wist tot nu pas één keer te winnen. De andere twee duels eindigden in gelijkspel.
De wedstrijd tussen Twente en Ajax is zondag om 14.30 uur.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.
1 uur geledenOSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.
1 uur geledenALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan de thuiszege van Manchester City op West Ham United (3-0). De middenvelder maakte de tweede treffer op aangeven van Erling Haaland, de Noorse spits die tweemaal doel trof.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.
3 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.
5 uur geleden