Brenet en Bruns staan voor terugkeer bij FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Joshua Brenet en Max Bruns staan voor een rentree bij FC Twente. Beide spelers hebben afgelopen week voluit getraind. Trainer Joseph Oosting moet nu beslissen of hij ze opneemt in zijn selectie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
Youri Regeer is afgelopen zondag niet ernstig geblesseerd geraakt tijdens het thuisduel met Feyenoord. "Dat zag er ernstig uit, maar het valt mee", vertelt Oosting op de website van zijn club. "Youri heeft deze week aangepast kunnen trainen en vandaag een gedeelte mee kunnen doen. We moeten kijken hoe zich dat ontwikkelt."
FC Twente staat derde in de Eredivisie, met 5 punten minder dan koploper PSV. Het uitduel met FC Utrecht is een weerzien met Ron Jans, de trainer die aan het einde van vorig seizoen afscheid nam in Enschede. FC Utrecht staat op de laatste plaats van de Eredivisie. "Maar ze wonnen laatst wel van Ajax en hebben RKC uitgeschakeld in het bekertoernooi", weet Oosting. "Wij willen onze goede lijn doortrekken en ook in uitduels goed voetballen."
Voor de geblesseerde Naci Ünüvar komt het uitduel met FC Utrecht te vroeg.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Noorwegen heeft met een 4-1-zege op Italië kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar definitief op zak. De Noren sluiten de kwalificatiegroep zonder puntenverlies af met 24 punten, 6 meer dan de Italianen. Die moeten via de play-offs een ticket voor het WK proberen te veroveren.
11 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Door een 2-0-zege op IJsland maakt Oekraïne nog kans op deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Oleksandr Zoebkov en Oleksiy Goetsoelyak bezorgden hun vaderland de benodigde zege op de IJslanders in een rechtstreeks duel om de tweede plaats in groep F van de WK-kwalificatie achter Frankrijk.
17 uur geledenTIRANA (ANP) - Engeland heeft ook de achtste en laatste wedstrijd in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar gewonnen. In hoofdstad Tirana wonnen de Engelsen met 2-0 van Albanië door twee treffers van aanvoerder Harry Kane.
17 uur geledenBREDA (ANP) - Hoewel het beroep van NAC tegen de schorsing van Lewis Holtby afgelopen vrijdag door de tuchtcommissie werd afgewezen, gaat de Bredase club alsnog niet akkoord met het oordeel. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de Duitse middenvelder uitgesloten voor drie wedstrijden, waarvan één duel voorwaardelijk. NAC vindt de schorsing buitenproportioneel en tekent opnieuw schriftelijk beroep aan.
17 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - AZ-spits Troy Parrott heeft ervoor gezorgd dat Ierland zich in maart via de play-offs alsnog kan plaatsen voor het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van volgend jaar. In een rechtstreeks duel met Hongarije om de tweede plaats in groep F van de WK-kwalificatie bogen de Ieren in Boedapest een 2-1-achterstand om in een 3-2-overwinning. Parrott maakte alle drie de treffers, de laatste diep in de extra tijd.
19 uur geledenPORTO (ANP) - Portugal doet mee aan het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez won zondag in Estádio do Dragão met 9-1 van Armenië. Portugal verzekerde zich door de overwinning in Porto van de winst van Groep F en plaatste zich rechtstreeks voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ierland gaat als tweede van de groep naar de play-offs.
20 uur geledenZEIST (ANP) - Luciano Valente debuteert maandag in de thuiswedstrijd tegen Litouwen voor het Nederlands elftal. Dat viel zondag op te maken uit de woorden van bondscoach Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.
21 uur geleden