Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bredase atletiekclub was dicht tijdens ontvoering

Bredase atletiekclub was dicht tijdens ontvoering

BREDA (ANP) - De atletiekclub in Breda in de buurt waarvan zaterdagochtend iemand is ontvoerd, was gesloten toen dat incident plaatsvond. Dat meldt de vereniging op haar website. "Dit betekent dat de hekken naar het clubgebouw en de baan gesloten waren", aldus atletiekvereniging SPRINT. "Het incident gebeurde op de aangrenzende parkeerplaats die openbaar is."

De politie meldde zaterdagochtend dat rond middernacht een 24-jarige man was ontvoerd op de Dr. Schaepmanlaan in Breda, bij de atletiekvereniging. Die vereniging ligt naast het Mastbos in Breda en deelt een parkeerterrein met onder meer een hockeyclub, die ook op het terrein gevestigd is. Een ANP-fotograaf zag zaterdagochtend ook dat het onderzoek van de politie plaatsvond op dat parkeerterrein.

Volgens de atletiekvereniging is de parkeerplaats inmiddels geen plaats delict meer. De trainingen die zaterdagochtend gepland waren, kunnen daarom "veilig en zonder risico" doorgaan.

Meer uit Binnenland

Bestuurder auto aanrijding Nunspeet is vrouw, ze is lichtgewond

NUNSPEET (ANP) - De bestuurder van de auto die inreed op een groep mensen in Nunspeet is een 56-jarige vrouw uit de Gelderse plaats, meldt de politie. Zij is lichtgewond geraakt.

5 uur geleden
Politie gaat niet uit van opzet bij ongeluk Nunspeet, 9 gewonden

NUNSPEET (ANP) - Bij het ongeluk in Nunspeet waarbij een auto inreed op een groep mensen, lijkt vooralsnog geen opzet in het spel te zijn, meldt de politie. "Maar daar doen we nog onderzoek naar", aldus de politie op X.

6 uur geleden
Ruim 10 miljoen euro opgehaald na vierde dag 3FM Serious Request 

DEN BOSCH (ANP) - Na de vierde actiedag van 3FM Serious Request staat de teller op 10.135.897 euro. Dat is maandagavond bekendgemaakt op NPO 3FM. Nog nooit eerder werd op de vierde dag zoveel geld opgehaald.

6 uur geleden
Auto reed in op groep mensen in Nunspeet, zeker vijf gewonden

NUNSPEET (ANP) - Het ernstige ongeluk in Nunspeet waarbij meerdere mensen gewond zijn geraakt, is veroorzaakt door een auto die op een groep mensen inreed. Dat meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland.

6 uur geleden
Meerdere gewonden bij ernstig ongeluk in Nunspeet

NUNSPEET (ANP) - Meerdere mensen zijn gewond geraakt bij een ernstig ongeval op de Elburgerweg in Nunspeet, meldt de politie.

7 uur geleden
Politie neemt 150 kilo illegaal vuurwerk in beslag bij controle

GOIRLE (ANP) - Bij een controle afgelopen zaterdag in het Brabantse Goirle is ongeveer 150 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. Dat meldt de politie maandag. Agenten controleerden vooral het verkeer dat vanuit België de grens overstak na daar vuurwerk te hebben aangeschaft.

8 uur geleden
Omroep MAX stopt met Carrie op Vrijdag vanwege bezuinigingen

HILVERSUM (ANP) - Omroep MAX stopt met de talkshow Carrie op Vrijdag van presentatrice Carrie ten Napel. Dat gebeurt als gevolg van de bezuinigingen bij de publieke omroep, meldt Omroep MAX maandag. De laatste uitzending is komende zomer.

10 uur geleden