Brazilië pakt op de valreep belangrijke punten in WK-kwalificatie
SANTIAGO (ANP/RTR) - Brazilië heeft op de valreep drie belangrijke punten gepakt in het WK-kwalificatieduel met Chili. De 'Seleção' won de wedstrijd in Santiago met 2-1, dankzij een treffer van Luiz Henrique in de laatste minuut.
Brazilië had vier van zijn laatste vijf wedstrijden in de Zuid-Amerikaanse groep verloren. De ploeg keek in Chili al vroeg tegen een achterstand aan, nadat Eduardo Vargas in de tweede minuut de score had geopend. Debutant Igor Jesus maakte vlak voor rust gelijk, waarna invaller Henrique de eindstand op het bord zette.
Brazilië klom met de zege naar de vierde plaats in de poule, met 13 punten uit negen duels. Koploper Argentinië heeft 19 punten. De ploeg van Lionel Messi bleef in de uitwedstrijd tegen Venezuela steken op 1-1. Messi, terug na blessureleed, tekende voor de assist bij de treffer van Nicolás Otamendi.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
37 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
47 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
52 minuten geledenALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).
1 uur geleden