Brazilië pakt op de valreep belangrijke punten in WK-kwalificatie
SANTIAGO (ANP/RTR) - Brazilië heeft op de valreep drie belangrijke punten gepakt in het WK-kwalificatieduel met Chili. De 'Seleção' won de wedstrijd in Santiago met 2-1, dankzij een treffer van Luiz Henrique in de laatste minuut.
Brazilië had vier van zijn laatste vijf wedstrijden in de Zuid-Amerikaanse groep verloren. De ploeg keek in Chili al vroeg tegen een achterstand aan, nadat Eduardo Vargas in de tweede minuut de score had geopend. Debutant Igor Jesus maakte vlak voor rust gelijk, waarna invaller Henrique de eindstand op het bord zette.
Brazilië klom met de zege naar de vierde plaats in de poule, met 13 punten uit negen duels. Koploper Argentinië heeft 19 punten. De ploeg van Lionel Messi bleef in de uitwedstrijd tegen Venezuela steken op 1-1. Messi, terug na blessureleed, tekende voor de assist bij de treffer van Nicolás Otamendi.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
51 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
5 uur geleden