Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brazilië en Argentinië winnen in WK-kwalificatie

Brazilië en Argentinië winnen in WK-kwalificatie

SANTIAGO DE CHILI (ANP/DPA) - De voetballers van Brazilië hebben in de WK-kwalificatie Chili verslagen. In de kwalificatiegroep van Zuid-Amerika gaan de Brazilianen daarmee aan de leiding met 21 punten uit zeven wedstrijden.

Invaller Everton Ribeiro maakte in de 64e minuut het enige doelpunt. Hij schoot raak, nadat Neymar kort daarvoor had gemist. De Brazilianen voetbalden zonder spelers uit de Premier League die geen toestemming hadden gekregen van hun clubs om naar Zuid-Amerika te gaan.

Argentinië versloeg Venezuela met 3-1. De Venezolanen speelden vanaf de 32e minuut met een man minder nadat de vroeg ingevallen Luis Adrián Martínez van het veld werd gestuurd na een harde charge op Lionel Messi. Hij kreeg aanvankelijk geel maar de VAR maakte er rood van. Lautaro Martínez opende vlak voor de rust de score. In de tweede helft scoorden Joaquín Correa en Ángel Correa. Yeferson Soteldo benutte in blessuretijd voor Venezuela nog een strafschop.

Argentinië staat tweede in de kwalificatiegroep met 15 punten, zes minder dan Brazilië. Zondag treffen de twee landen elkaar in São Paulo. In de finale van de Copa América versloegen de Argentijnen met Messi Brazilië in juli in de finale met 1-0.

Meer uit Voetbal

Sevilla-coach Almeyda zeven duels geschorst na wangedrag

SEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.

15 minuten geleden
Real Madrid boos na vermeend racisme tegen Vinicius Júnior

LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian ⁠Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei ⁠Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.

2 uur geleden
Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

15 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

15 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

16 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

17 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

19 uur geleden