Brazilië begint met herstelde Neymar aan WK-duel met Zuid-Korea
DOHA (ANP) - Neymar begint met Brazilië aan het duel met Zuid-Korea in de achtste finales van het WK. De aanvaller is voldoende hersteld van een enkelblessure die hij opliep tijdens de eerste groepswedstrijd tegen Servië (2-0). Zonder Neymar won Brazilië van Zwitserland (1-0) en liet het zich met veel reserves verrassen door Kameroen (0-1).
Neymar vormt in stadion 974 een aanval met Vinícius Júnior, Raphinha en Richarlison. Antony zit op de bank als de wedstrijd om 20.00 uur Nederlandse tijd begint.
Bij Zuid-Korea heeft Son Heung-min weer een basisplaats. De aanvaller van Tottenham Hotspur is de aanvoerder van de landenploeg die voor de derde keer de knock-outfase van een WK heeft bereikt.
Zuid-Korea eindigde op het WK van 2002 met bondscoach Guus Hiddink op de bank als vierde. Acht jaar later was Uruguay te sterk in de achtste finales van de mondiale eindronde in Zuid-Afrika (2-1).
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
6 uur geleden