Brazilië begint met herstelde Neymar aan WK-duel met Zuid-Korea
DOHA (ANP) - Neymar begint met Brazilië aan het duel met Zuid-Korea in de achtste finales van het WK. De aanvaller is voldoende hersteld van een enkelblessure die hij opliep tijdens de eerste groepswedstrijd tegen Servië (2-0). Zonder Neymar won Brazilië van Zwitserland (1-0) en liet het zich met veel reserves verrassen door Kameroen (0-1).
Neymar vormt in stadion 974 een aanval met Vinícius Júnior, Raphinha en Richarlison. Antony zit op de bank als de wedstrijd om 20.00 uur Nederlandse tijd begint.
Bij Zuid-Korea heeft Son Heung-min weer een basisplaats. De aanvaller van Tottenham Hotspur is de aanvoerder van de landenploeg die voor de derde keer de knock-outfase van een WK heeft bereikt.
Zuid-Korea eindigde op het WK van 2002 met bondscoach Guus Hiddink op de bank als vierde. Acht jaar later was Uruguay te sterk in de achtste finales van de mondiale eindronde in Zuid-Afrika (2-1).
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
11 uur geleden