Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Braziliaanse oud-Ajacied Antony wordt ziek van airco in stadions

Braziliaanse oud-Ajacied Antony wordt ziek van airco in stadions

DOHA (ANP) - Voormalig Ajacied Antony zegt ziek te worden van de airconditioning in de stadions van het WK voetbal in Qatar. Het leidde tot griepverschijnselen bij meerdere spelers binnen de selectie van Brazilië. Onder anderen de geblesseerde sterspeler Neymar en de aanvaller van Manchester United zelf hadden er last van.

"Ik heb me een paar dagen minder gevoeld", verklaarde Antony. "Ik was verkouden en had last van een pijnlijke keel. Het kan niet anders dan dat dit een gevolg is van de wijze waarop men hier in de stadions de klimatologische omstandigheden beïnvloedt."

Qatar probeert via de airco te voorkomen dat spelers teveel last hebben van de klimatologische omstandigheden in het land, waar het ook in deze tijd van het jaar nog steeds warm is.

Meer uit Voetbal

ManUnited na ontsnapping tegen Lyon in halve finale Europa League

MANCHESTER (ANP) - Manchester United kan een flets seizoen nog altijd glans geven met een grote prijs. De Engelse club van coach Rúben Amorim bereikte de halve finales van de Europa League door Olympique Lyon uit te schakelen. Na het gelijkspel vorige week in Lyon (2-2) won United in een knotsgekke wedstrijd na verlenging met 5-4.

1 uur geleden
Tottenham Hotspur bereikt halve finale Europa League

FRANKFURT (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de halve finales bereikt van de Europa League. De Engelse club van coach Ange Postecoglou won met 1-0 bij Eintracht Frankfurt. De eerste wedstrijd in Londen was in 1-1 geëindigd.

1 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk verlengt contract bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk speelt ook na dit seizoen bij Liverpool. De Engelse koploper meldt via de eigen mediakanalen dat de 33-jarige Nederlandse aanvoerder zijn aflopende contract met twee jaar verlengt.

14 uur geleden
Farioli blijft zwijgen over titel: nog vijf duels en 15 punten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax staat zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht mogelijk voor de grootste hindernis richting de 37e landstitel. "We staan voor een enorme uitdaging", blikte trainer Francesco Farioli donderdag op een persconferentie vooruit op de krachtmeting met de nummer 4 van de Eredivisie. "We zijn voorbereid op een verhitte sfeer in het stadion en treffen een ploeg die het ons in Amsterdam ook heel lastig heeft gemaakt. We waren toen vooral voor rust erg dominant maar kwamen niet verder dan een gelijkspel."

14 uur geleden
Ajax mist verdediger Baas en doelman Pasveer tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Youri Baas mist zondag de uitwedstrijd van Ajax tegen FC Utrecht. De verdediger is onvoldoende hersteld van een blessure die hij eind vorige maand in een duel met PSV opliep.

15 uur geleden
Trainer Fraser vertrekt na dit seizoen bij RKC Waalwijk

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk moet voor het nieuwe voetbalseizoen op zoek naar een nieuwe trainer. Henk Fraser, de huidige hoofdcoach, vertrekt na twee jaar. Dat meldt RKC.

15 uur geleden
Go Ahead krijgt hoogste cijfer in Eredivisie voor stadionbezoek

ZEIST (ANP) - Go Ahead Eagles heeft van bezoekers van wedstrijden in de Eredivisie het hoogste cijfer gekregen van alle clubs. Gekeken naar de veiligheid in het stadion, de sfeer en de gastvrijheid noteren de Deventenaren een 8,4. In de eerste divisie is FC Volendam met een 8,3 het best beoordeeld en in de Eredivisie voor vrouwen Excelsior, ook met een 8,3.

16 uur geleden