Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Braziliaanse oud-Ajacied Antony wordt ziek van airco in stadions

Braziliaanse oud-Ajacied Antony wordt ziek van airco in stadions

DOHA (ANP) - Voormalig Ajacied Antony zegt ziek te worden van de airconditioning in de stadions van het WK voetbal in Qatar. Het leidde tot griepverschijnselen bij meerdere spelers binnen de selectie van Brazilië. Onder anderen de geblesseerde sterspeler Neymar en de aanvaller van Manchester United zelf hadden er last van.

"Ik heb me een paar dagen minder gevoeld", verklaarde Antony. "Ik was verkouden en had last van een pijnlijke keel. Het kan niet anders dan dat dit een gevolg is van de wijze waarop men hier in de stadions de klimatologische omstandigheden beïnvloedt."

Qatar probeert via de airco te voorkomen dat spelers teveel last hebben van de klimatologische omstandigheden in het land, waar het ook in deze tijd van het jaar nog steeds warm is.

Meer uit Voetbal

Voetbalster Dijkstra verruilt VfL Wolfsburg voor Tottenham

LONDEN (ANP) - Oranje-international Caitlin Dijkstra maakt na haar transfervrije vertrek bij VfL Wolfsburg de overstap naar Tottenham Hotspur. Bij de nummer 5 van afgelopen seizoen in Engeland heeft de 27-jarige verdedigster een contract getekend voor "de lange termijn".

1 uur geleden
Trainer Kruys vertrekt bij gedegradeerd FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys vertrekt voortijdig bij het gedegradeerde FC Volendam. Dat zijn de 41-jarige coach en de club "in goed overleg" overeengekomen. Kruys had nog een contract voor twee seizoenen.

1 uur geleden
Doelman Schmeichel (39) beëindigt carrière door blessureleed

KOPENHAGEN (ANP/AFP) - De Deense doelman Kasper Schmeichel beëindigt noodgedwongen zijn carrière. De 39-jarige voormalig keeper van Leicester City liep in februari bij zijn club Celtic een schouderblessure op en kan daar volgens medische experts niet meer voldoende van herstellen.

1 uur geleden
Assistent-trainer Bakkati keert terug bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Assistent-trainer Said Bakkati vervangt volgend seizoen Etiënne Reijnen in de technische staf van hoofdcoach Robin van Persie bij Feyenoord. Bakkati (44) werkte eerder al in 2019 en 2020 in De Kuip onder trainers Jaap Stam en Dick Advocaat. Hij komt over van Sparta Rotterdam. Ook is Bakkati nog assistent bij Jong Oranje, waar hij in oktober mee stopt.

2 uur geleden
Eredivisiestadions voller dan in afgelopen 15 jaar

ZEIST (ANP) - De voetbalstadions in de Eredivisie zaten afgelopen seizoen voller dan ze in jaren hebben gezeten. Per duel zaten gemiddeld een kleine 20.000 mensen op de tribunes. Daarmee kwam de bezettingsgraad op 95 procent, de hoogste in de afgelopen vijftien jaar. Dat meldt voetbalbond KNVB in een terugblik op het seizoen.

2 uur geleden
Voetbalster Putellas verlaat FC Barcelona na veertien jaar

BARCELONA (ANP/AFP) - De Spaanse sterspeelster Alèxia Putellas verlaat FC Barcelona na veertien seizoenen. De 32-jarige voetbalster speelde 507 wedstrijden voor de club en heeft het clubrecord met 232 doelpunten.

14 uur geleden
KNVB werkt alleen toekomstplan voor Campus in Zeist verder uit

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat alleen de toekomstplannen voor de KNVB Campus in Zeist verder uitwerken. De voetbalbond meldt dat het uitwerken van een uitbreiding in Zeist de voorkeur heeft gekregen boven een mogelijke nieuwe campuslocatie in Almere.

15 uur geleden