Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Braziliaanse gewichtheffer niet naar Tokio wegens doping

Braziliaanse gewichtheffer niet naar Tokio wegens doping

SAO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse gewichtheffer Fernando Reis mag niet in actie komen op de Olympische Spelen in Tokio. Volgens het Braziliaans Olympisch Comité is de 31-jarige sporter op 11 juni positief getest op groeihormonen en is uit de olympische delegatie gezet.

Reis zegt zelf dat zijn positieve test niet klopt en zegt dat hij actie gaat ondernemen tegen zijn verwijdering uit de olympische ploeg.

Hij deed eerder mee aan de Spelen van Londen in 2012 en in eigen land in 2016. Twee jaar na het WK van 2018 kreeg hij een bronzen medaille, na diskwalificatie van een tegenstander. Hij is de eerste Braziliaanse gewichtheffer die een medaille behaalde op een groot internationaal toernooi.

Meer uit Sport

Rojer knokt zich in dubbelspel Roland Garros langs Tsitsipas

PARIJS (ANP) - Jean-Julien Rojer heeft in het dubbelspeltoernooi van Roland Garros een zwaarbevochten zege geboekt op Stefanos Tsitsipas en diens broer Petros Tsitsipas. Rojer en zijn tennispartner Marcelo Arévalo uit El Salvador wonnen met 6-3 3-6 7-6 (6) van de Grieken. Tsitsipas is de nummer 5 van de wereld in het enkelspel.

1 uur geleden
Verstappen ziet hoofdingenieur Marshall naar McLaren gaan

LONDEN (ANP) - Rob Marshall vertrekt na zeventien jaar bij het Formule 1-team van Red Bull. De hoofdingenieur van het team van wereldkampioen Max Verstappen maakt de overstap naar rivaal McLaren, melden beide teams.

2 uur geleden
Medvedev op Roland Garros direct uitgeschakeld door Braziliaan

PARIJS (ANP) - Daniil Medvedev is al in de eerste ronde van Roland Garros uitgeschakeld. De als tweede geplaatste Rus liet zich met 7-6 (5) 6-7 (6) 2-6 6-3 6-4 verrassen door de Braziliaan Thiago Seyboth Wild, de nummer 172 van de wereld.

4 uur geleden
Tennisster Rus had zich meer voorgesteld van Roland Garros

PARIJS (ANP) - Arantxa Rus had zich meer voorgesteld van haar negende deelname aan Roland Garros. De nummer 114 van de wereld, die in 2012 nog de vierde ronde haalde, pakte in de openingsronde van haar favoriete grandslamtoernooi slechts vijf games tegen de Oostenrijkse Julia Grabher.

5 uur geleden
Wielrenner Carapaz wint zware wedstrijd door Alpes-Maritimes

VALBERG (ANP) - Wielrenner Richard Carapaz heeft in Frankrijk de derde editie van de Mercan'Tour Classic gewonnen. De Ecuadoraan van EF Education-EasyPost kwam na 169 kilometer alleen over de finish na een zware wedstrijd door de Alpes-Maritimes. De Oostenrijker Felix Gall eindigde als tweede op 12 seconden. Lennert Van Eetvelt uit België finishte op 38 seconden als derde.

5 uur geleden
Rus verliest opnieuw in eerste ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Arantxa Rus is op Roland Garros opnieuw niet voorbij de eerste ronde gekomen. De beste tennisster van Nederland verloor met 6-2 6-3 van de Oostenrijkse Julia Grabher, de nummer 61 van de wereld.

6 uur geleden
NLsportraad: clubs onvoldoende in staat veiligheid te garanderen

AMSTERDAM (ANP) - De clubs in het betaald voetbal (bvo's) zijn onvoldoende in staat de veiligheid tijdens wedstrijden in de stadions te garanderen, hoewel ze hiervoor wel verantwoordelijk zijn. Dat stelt de Nederlandse Sportraad dinsdag in een brief aan sportminister Conny Helder en justitieminister Dilan Yeşilgöz-Zegerius.

7 uur geleden