Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Braziliaanse bondscoach verwacht Neymar dit WK nog in actie

Braziliaanse bondscoach verwacht Neymar dit WK nog in actie

DOHA (ANP/AFP) - De Braziliaanse bondscoach Tite heeft er vertrouwen in dat Neymar bij dit WK nog in actie komt. De sterspeler viel donderdag tijdens de eerste wedstrijd van Brazilië in Qatar tegen Servië met een enkelblessure uit. Volgens teamarts Rodrigo Lasmar is het gewricht behoorlijk opgezwollen en duurt het een paar dagen voordat de ernst van de blessure kan worden vastgesteld. Maar Tite maakt zich niet al te grote zorgen. "Ik heb er alle vertrouwen in dat Neymar dit WK nog speelt", zei hij na het met 2-0 gewonnen duel met Servië.

Tite prees vooral de houding van Neymar. "Hij had pijn, maar bleef toch op het veld om zijn teamgenoten te helpen. Dat vond ik mooi. Hij heeft mij verbaasd. Ik had zelf niet gezien dat hij zich blesseerde. Het is opmerkelijk dat hij de pijn zolang heeft kunnen verbijten, want pas na elf minuten vroeg hij om een wissel. We gaan hem ook zeker terug zien dit WK, daar ben ik zeker van", zei de bondscoach.

Tite was te spreken over het optreden van zijn ploeg. "Servië was vooral in de eerste helft erg goed. Ze speelden met een hoog tempo, dat was zwaar, maar we hebben de wedstrijd toch naar onze hand kunnen zetten."

Meer uit Voetbal

Arteta is trots op Arsenal, maar voelt ook pijn na de nederlaag

BOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.

9 uur geleden
Luis Enrique spreekt van verdiende zege Champions League van PSG

BOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.

9 uur geleden
PSG klopt Arsenal na strafschoppen en wint weer Champions League

BOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.

11 uur geleden
Arsenal begint Champions League-finale met Timber op de bank

BOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.

15 uur geleden
Iraanse voetbalbond vraagt FIFA om opheldering over visa voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.

15 uur geleden
Liverpool ontslaat trainer Slot na twee seizoenen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft trainer Arne Slot ontslagen. De Nederlandse coach was sinds de zomer van 2024 werkzaam bij de Engelse club. Hij had nog een contract voor een seizoen op Anfield. Bij Liverpool spelen Oranje-internationals Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch, Jeremie Frimpong en Cody Gakpo.

19 uur geleden
Verdediger Holm haakt geblesseerd af bij Oranje-opponent Zweden

STOCKHOLM (ANP) - Oranje-tegenstander Zweden moet het op het WK voetbal doen zonder rechtsback Emil Holm. De 26-jarige speler van Bologna, die het afgelopen halfjaar op huurbasis uitkwam voor Juventus, heeft een spierblessure opgelopen en heeft daardoor het trainingskamp van de ploeg verlaten. Herman Johansson van het Amerikaanse FC Dallas is opgeroepen als zijn vervanger.

20 uur geleden