Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Braziliaanse bondscoach Tite blijft rustig onder favorietenrol WK

Braziliaanse bondscoach Tite blijft rustig onder favorietenrol WK

DOHA (ANP) - De Braziliaanse bondscoach Tite lijkt bij het WK niet gebukt te gaan onder druk en stress. Een dag voordat het toernooi begint voor de uitgesproken favoriet, maakte de 61-jarige trainer een relaxte indruk. In de bomvolle perszaal in Doha, grapte Tite wat met verdediger Thiago Silva en de vele aanwezige Braziliaanse journalisten.

"Ja, we weten dat veel mensen ons als favoriet zien", aldus Tite. "Brazilië heeft een hele sterke traditie met voetbal. Als je onze situatie vergelijkt met vier jaar geleden, klopt het plaatje misschien nu wel beter. We dromen ervan om de winnaar te zijn. We hebben goede hoop, maar tegelijkertijd weten we ook dat er op dit toernooi vele andere goede teams zijn."

De hunkering naar de titel is enorm in Brazilië, dat in 2002 voor het laatst de beste van de wereld was. In 2006 (tegen Frankrijk), 2010 (tegen Nederland) en 2018 (tegen België) was de kwartfinale het eindstation. In 2014 verloren de Zuid-Amerikanen in de halve eindstrijd met 7-1 van Duitsland.

Meer uit Voetbal

Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

27 minuten geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

2 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

2 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

3 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

4 uur geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

4 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

4 uur geleden