Braziliaan Lodi kopt Atlético naar kwartfinales Champions League
MANCHESTER (ANP) - Atlético Madrid heeft de kwartfinales van de Champions League bereikt. De Spanjaarden versloegen dinsdag Manchester United op Old Trafford: 0-1. Die zege was voldoende na het gelijkspel (1-1) drie weken geleden in Madrid.
Atlético liet in de thuiswedstrijd vele kansen onbenut. Dit keer zorgde Manchester United in de eerste helft via Anthony Elanga en Bruno Fernandes, die was hersteld van het coronavirus, voor gevaar. Doelman Jan Oblak redde goed.
Het elftal van trainer Diego Simeone sloeg zelf kort voor rust aan de andere kant wel toe. Na een goede voorzet van Antoine Griezmann kon de Braziliaanse middenvelder Renan Lodi de bal bij de tweede paal vrij inkoppen: 0-1.
Atlético hield na rust stand. Manchester-trainer Ralf Rangnick bracht halverwege de tweede helft Marcus Rashford, Paul Pogba en Nemanja Matic in de ploeg. Het hielp de Engelsen niet meer aan de gelijkmaker, ook niet toen Edinson Cavani en Juan Mata er als vierde en vijfde invaller nog bijkwamen.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Doelman Kilian Nikiema heeft zijn contract bij ADO Den Haag verlengd. Hij is nu tot medio 2030 aan de naar de Eredivisie gepromoveerde club verbonden. Zijn oude verbintenis liep volgend jaar af.
15 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Alireza Jahanbakhsh speelt dit seizoen voor Excelsior in de Eredivisie. De rechtsbuiten was transfervrij na zijn vertrek bij de Belgische club Dender. Hij kwam met Iran uit op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Sherel Floranus is akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal na zijn rode kaart in het verloren thuisduel van zondag met Ajax (0-2). De linksback is drie duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
2 uur geledenLOMMEL (ANP) - Mattijs Manders heeft na twee jaar afscheid genomen van Lommel. Onder leiding van de Nederlandse directeur promoveerde de voetbalclub afgelopen seizoen naar het hoogste niveau in België.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC-verdediger Bram Nuytinck is fit genoeg om dinsdag in Nijmegen tegen Olympiakos in actie te kunnen komen. NEC-trainer Dick Schreuder heeft een dag voor de return in de derde voorronde van de Champions League bekendgemaakt dat Nuytinck bij de selectie zit. De heenwedstrijd in Griekenland eindigde vorige week in een 0-0 gelijkspel.
5 uur geledenNYON/KUALA LUMPUR/MIAMI (ANP) - De voetbalbonden van Europa (UEFA), Azië (AFC) en Noord- en Midden-Amerika (CONCACAF) hebben maandag in een open brief hard uitgehaald naar FIFA-voorzitter Gianni Infantino.
7 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain heeft linksback Lucas Digne overgenomen van Aston Villa. De 33-jarige Franse international heeft in Parijs een contract voor drie jaar getekend, meldt PSG.
21 uur geleden