
Braziliaan Coutinho naar Qatarese kampioen Al-Duhail
DOHA (ANP) - Philippe Coutinho maakt op huurbasis de overstap van het Engelse Aston Villa naar Al-Duhail, de regerend kampioen van Qatar. De 31-jarige Coutinho wordt voor een seizoen overgenomen.
De Braziliaanse aanvaller maakte vorig jaar voor 20 miljoen euro een transfer van FC Barcelona naar Aston Villa. Na een behoorlijke start in Engeland verdween Coutinho op een gegeven moment uit de basisformatie.
In 2018 verkocht Liverpool hem nog voor 135 miljoen euro aan FC Barcelona. De transferwindow in Qatar sluit pas op 18 september, waardoor een deal mogelijk bleek.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft op de valreep een punt gepakt tegen Manchester City: 1-1. De Londenaren kwamen thuis pas in de blessuretijd op gelijke hoogte via Gabriel Martinelli. Erling Haaland had al in de negende minuut de score geopend.
49 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Robin van Persie verwijt zijn elftal ondanks het eerste puntenverlies van het seizoen niets. "We speelden goed vandaag. Twee van de drie doelpunten die we maakten waren geweldig. We creëerden genoeg kansen", stelde Van Persie bij ESPN na een 3-3-gelijkspel van Feyenoord bij AZ.
51 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Feyenoord blijft ondanks het eerste puntenverlies van het seizoen aan kop van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in Alkmaar met 3-3 gelijk tegen AZ. Feyenoord heeft nu 16 punten uit zes wedstrijden.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kon het puntenverlies tegen Ajax (2-2) in de Eredivisie zondag moeilijk naast zich neerleggen. "Ik ben er doodziek van, echt doodziek", vertelde hij tijdens een persconferentie in het Philips Stadion.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ajax-trainer John Heitinga vond dat zijn elftal bij PSV terecht een punt pakte. "Mijn jongens verdienden qua strijdlust en vechtlust de 2-2", vertelde hij in het Philips Stadion.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is Ruben van Bommel vermoedelijk voor lange tijd kwijt. "Hij wordt morgen onderzocht, maar ik heb net van de dokter gehoord dat het er niet goed uitziet", vertelde trainer Peter Bosz na het gelijkspel tegen Ajax: 2-2.
3 uur geledenTOKIO (ANP) - Hoofdcoach Laurent Meuwly heeft stevige kritiek op de organisatie van de wereldkampioenschappen atletiek in Tokio. "Ik doe dit werk nu 35 jaar en dit waren de slechtste internationale kampioenschappen die ik ooit heb meegemaakt", zei hij na afloop van het toernooi.
3 uur geleden