Braziliaan Casemiro spreekt van 'vervelend' duel met Zwitserland
AL WAKRAH (ANP) - De Braziliaan Casemiro heeft er tijdens de moeizaam verlopen WK-wedstrijd tegen Zwitserland altijd vertrouwen in gehouden dat Brazilië zou scoren. Uiteindelijk zorgde de middenvelder van Manchester United in de 83e minuut zelf voor het enige doelpunt. "We danken God voor dat doelpunt. We moesten geduldig zijn in deze vervelende wedstrijd."
Volgens de 30-jarige Casemiro was plaatsing voor de knock-outfase het belangrijkste voor de titelfavoriet. "Vooral in deze moeilijke groep. Tegen Servië (2-0-winst) was het al moeilijk en ook Zwitserland had veel te bieden. Het zijn niet altijd leuke wedstrijden. De teams hielden elkaar goed in bedwang en details zorgden voor de beslissing." Met 6 punten uit twee duels is Brazilië net als Frankrijk al zeker van de achtste finales.
Casemiro wees op de vele goede aanvallers waar Brazilië op kan terugvallen, zelfs als sterspeler Neymar er vanwege een blessure niet bij is zoals tegen Zwitserland. "Soms heb ik medelijden met onze tegenstanders, gezien het grote aantal alternatieven dat we hebben."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
13 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
13 uur geleden