Braziliaan Casemiro spreekt van 'vervelend' duel met Zwitserland
AL WAKRAH (ANP) - De Braziliaan Casemiro heeft er tijdens de moeizaam verlopen WK-wedstrijd tegen Zwitserland altijd vertrouwen in gehouden dat Brazilië zou scoren. Uiteindelijk zorgde de middenvelder van Manchester United in de 83e minuut zelf voor het enige doelpunt. "We danken God voor dat doelpunt. We moesten geduldig zijn in deze vervelende wedstrijd."
Volgens de 30-jarige Casemiro was plaatsing voor de knock-outfase het belangrijkste voor de titelfavoriet. "Vooral in deze moeilijke groep. Tegen Servië (2-0-winst) was het al moeilijk en ook Zwitserland had veel te bieden. Het zijn niet altijd leuke wedstrijden. De teams hielden elkaar goed in bedwang en details zorgden voor de beslissing." Met 6 punten uit twee duels is Brazilië net als Frankrijk al zeker van de achtste finales.
Casemiro wees op de vele goede aanvallers waar Brazilië op kan terugvallen, zelfs als sterspeler Neymar er vanwege een blessure niet bij is zoals tegen Zwitserland. "Soms heb ik medelijden met onze tegenstanders, gezien het grote aantal alternatieven dat we hebben."
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
44 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
13 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
13 uur geleden