Braziliaan Casemiro spreekt van 'vervelend' duel met Zwitserland
AL WAKRAH (ANP) - De Braziliaan Casemiro heeft er tijdens de moeizaam verlopen WK-wedstrijd tegen Zwitserland altijd vertrouwen in gehouden dat Brazilië zou scoren. Uiteindelijk zorgde de middenvelder van Manchester United in de 83e minuut zelf voor het enige doelpunt. "We danken God voor dat doelpunt. We moesten geduldig zijn in deze vervelende wedstrijd."
Volgens de 30-jarige Casemiro was plaatsing voor de knock-outfase het belangrijkste voor de titelfavoriet. "Vooral in deze moeilijke groep. Tegen Servië (2-0-winst) was het al moeilijk en ook Zwitserland had veel te bieden. Het zijn niet altijd leuke wedstrijden. De teams hielden elkaar goed in bedwang en details zorgden voor de beslissing." Met 6 punten uit twee duels is Brazilië net als Frankrijk al zeker van de achtste finales.
Casemiro wees op de vele goede aanvallers waar Brazilië op kan terugvallen, zelfs als sterspeler Neymar er vanwege een blessure niet bij is zoals tegen Zwitserland. "Soms heb ik medelijden met onze tegenstanders, gezien het grote aantal alternatieven dat we hebben."
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
13 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
13 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
13 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
17 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
20 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
20 uur geleden