Brandweer Rotterdam zoekt 3 mensen die mogelijk nog binnen zijn
ROTTERDAM (ANP) - De brandweer is in Rotterdam op zoek naar drie vermisten na een grote brand in een appartementencomplex aan de Schammenkamp. Mogelijk bevinden deze mensen zich nog in het pand. Dat bevestigt de brandweer na berichtgeving op Rijnmond.
De brandweer is dinsdagochtend nog bezig met blussen, maar een woordvoerder van de veiligheidsregio vermoedt dat dat niet lang meer zal duren. Nog niet alle gasleidingen in de omgeving zijn afgesloten.
Er is minstens één gewonde gevallen. Het is niet bekend hoe deze persoon eraan toe is. Bewoners van enkele tientallen appartementen zijn elders ondergebracht. Getroffen bewoners kunnen vanaf 08.30 uur terecht in het gebiedskantoor Feijenoord aan de Zuiderparkweg in Rotterdam.
De brand ontstond maandagavond door een explosie in een auto onder het wooncomplex. Er was in de nacht erg veel rookontwikkeling.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - Omwonenden van de Amsterdamse Vondelkerk, die door de grote brand hun huis uit moesten, kunnen weer terug. Volgens de veiligheidsregio is de omgeving opgeruimd en ontdaan van onder meer roet- en asdeeltjes. De opvanglocatie in de P.C. Hooftstraat, waar tientallen mensen de nieuwjaarsnacht moesten doorbrengen, is gesloten, zegt een woordvoerster van de gemeente.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Rijkswaterstaat waarschuwt weggebruikers dat de weersomstandigheden op veel plekken voor gevaarlijke situaties kunnen zorgen de komende dagen. Ook al wordt er gestrooid.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Premier Dick Schoof heeft de Zwitserse bondspresident Guy Parmelin gecondoleerd na de brand in een bar waarbij ongeveer veertig doden zijn gevallen.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Nederlandse brandwondencentra staan klaar om slachtoffers van de ramp in het Zwitserse skioord Crans-Montana op te vangen. Ze staan met elkaar in contact en wachten of hun inzet nodig is.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het kerkgenootschap Liberty Church is "zeer bedroefd" over de verwoestende brand in de Vondelkerk in Amsterdam. De kerkgemeenschap had de kerk sinds 2017 in gebruik en hield er iedere zondagochtend twee diensten.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De verdachte van betrokkenheid bij de dood van een jongen door vuurwerk tijdens de jaarwisseling in Nijmegen is donderdagmiddag door de politie vrijgelaten. Hij dient zich wel beschikbaar te houden voor het verdere onderzoek, meldt de politie.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Dierenbescherming heeft rond oud en nieuw ruim 300 meldingen ontvangen van vermiste huisdieren, gewonde dieren en andere incidenten. 34 meldingen werden gedaan tijdens nieuwjaarsnacht. Dat is een lichte stijging ten opzichte van vorig jaar. In totaal rukte de Dierenambulance meer dan 150 keer uit, meldt de organisatie.
6 uur geleden