Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brandweer mogelijk nog hele dag druk met brand Zoetermeer

Brandweer mogelijk nog hele dag druk met brand Zoetermeer

ZOETERMEER (ANP) - Het bestrijden van de grote brand op een industrieterrein in Zoetermeer kan nog de hele dag duren. Dat meldt de gemeente Zoetermeer.

De brand begon in de nacht van dinsdag op woensdag in een pand van een papier-, ijzer- en metaalhandel aan de Industrieweg en sloeg over naar een groot opslagbedrijf. In totaal zijn er drie bedrijfspanden bij de brand betrokken.

De brandweer is woensdag aan het begin van de middag aan het nablussen. Hierbij komt nog steeds veel rook vrij. De rook verspreidt zich volgens de gemeente tussen de Industrieweg en Zoetermeer-Dorp en kan overlast veroorzaken. Wie er last van heeft, wordt geadviseerd deuren en ramen te sluiten en mechanische ventilatie uit te zetten. Ook krijgen mensen het advies contact met rook of neerslag te vermijden. Er wordt onderzocht of er schadelijke stoffen aanwezig zijn.

Telefoonnummer

Mensen wordt afgeraden te komen kijken. De gemeente heeft een telefoonnummer geopend voor degenen die vragen hebben.

In het pand waar de brand is ontstaan waren twee mensen en een hond aanwezig. Een persoon is vanwege het inademen van rook naar het ziekenhuis gebracht.

Meer uit Binnenland

Code oranje om ijzel uitgebreid, ook waarschuwing in Zuid-Holland

DE BILT (ANP) - Ook in Zuid-Holland kan het in de nacht van zondag op maandag glad worden door ijzel. Het KNMI heeft ook voor die provincie code oranje afgegeven, die vanaf 23.00 uur ingaat. Eerder werd die waarschuwing al afgegeven voor alle andere provincies, behalve Zeeland.

1 uur geleden
Maandagochtend geen bussen Qbuzz in noordelijke provincies

GRONINGEN (ANP) - In de provincies Groningen, Friesland en Drenthe rijden maandagochtend geen bussen van Qbuzz vanwege de verwachte gladheid. In Friesland blijven de bussen in elk geval tot 10.00 uur binnen, in Groningen en Drenthe tot zeker 12.00 uur. Op de Friese Waddeneilanden rijden de bussen wel.

1 uur geleden
Studenten Utrecht moeten maandag weer naar college

UTRECHT (ANP) - Studenten van de Universiteit Utrecht worden maandag weer in de collegezaal verwacht. Het onderwijs vindt dan weer op locatie plaats. Tentamens gaan ook door.

2 uur geleden
Schaatsers zakken door ijs bij Weesp, waarschuwing voor dun ijs

WEESP/MAARSSEN (ANP) - Bij Weesp zijn zondag meerdere mensen door het ijs gezakt. "We willen u waarschuwen: ga het ijs niet op!", waarschuwt de politie, die een helikopter heeft ingezet in het gebied bij de Weespersluiskade. Het is niet bekend hoe het gaat met de mensen die door het ijs zijn gezakt.

2 uur geleden
Weekverwachting: van koud naar zacht winterweer

HOUTEN (ANP) - Komende nacht geldt voor een groot deel van het land nog code oranje, maar het koude winterweer gaat langzaam plaatsmaken voor warmere periodes, verwacht Weeronline. In het zuiden kan komende week de temperatuur oplopen naar maxima van 9 of 10 graden.

3 uur geleden
Ga niet rijden als het niet nodig is, waarschuwt Rijkswaterstaat

UTRECHT (ANP) - Mensen zouden in de nacht van zondag op maandag en maandagochtend niet de weg op moeten gaan als dat niet nodig is. Met dat advies komt Rijkswaterstaat, nu het KNMI opnieuw met code oranje komt vanwege verwachte ijzel.

3 uur geleden
Lichaam vermiste jongen (8) uit Steenwijk gevonden

STEENWIJK (ANP) - In Steenwijk is het lichaam gevonden van de 8-jarige jongen die sinds zaterdagavond vermist was. Dat meldt de politie.

3 uur geleden