Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brandt bezorgt Borussia Dortmund zege tegen Werder Bremen

Brandt bezorgt Borussia Dortmund zege tegen Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft vrijdagavond de koppositie ingenomen in de Duitse voetbalcompetitie. Door een doelpunt van Julian Brandt halverwege de tweede helft werd Werder Bremen aan de kant gezet: 1-0. De aanvallende middenvelder speelde zijn 300e duel in de Bundesliga.

Zijn voormalige club Bayer Leverkusen, VfB Stuttgart en Bayern München kunnen zaterdag Dortmund weer voorbijgaan op de ranglijst.

Oranje-international Donyell Malen kreeg vrijdag kort voor rust een grote kans, maar hij stuitte op Werder-doelman Michael Zetterer, die een verleden heeft bij PEC Zwolle. Brandt zorgde in de tweede helft op aangeven van Emre Can alsnog voor de 1-0.

Vorig jaar wist Werder Bremen in een gedenkwaardige wedstrijd nog te winnen. Na 89 minuten stond het met 2-0 achter, maar uiteindelijk pakten de Noord-Duitsers toch drie punten: 2-3.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

25 minuten geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

1 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

1 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

1 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

2 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

2 uur geleden
RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

4 uur geleden