Brandt bezorgt Borussia Dortmund zege tegen Werder Bremen
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft vrijdagavond de koppositie ingenomen in de Duitse voetbalcompetitie. Door een doelpunt van Julian Brandt halverwege de tweede helft werd Werder Bremen aan de kant gezet: 1-0. De aanvallende middenvelder speelde zijn 300e duel in de Bundesliga.
Zijn voormalige club Bayer Leverkusen, VfB Stuttgart en Bayern München kunnen zaterdag Dortmund weer voorbijgaan op de ranglijst.
Oranje-international Donyell Malen kreeg vrijdag kort voor rust een grote kans, maar hij stuitte op Werder-doelman Michael Zetterer, die een verleden heeft bij PEC Zwolle. Brandt zorgde in de tweede helft op aangeven van Emre Can alsnog voor de 1-0.
Vorig jaar wist Werder Bremen in een gedenkwaardige wedstrijd nog te winnen. Na 89 minuten stond het met 2-0 achter, maar uiteindelijk pakten de Noord-Duitsers toch drie punten: 2-3.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.
46 minuten geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.
55 minuten geledenZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese consumentenorganisatie Euroconsumers en Football Supporters Europe (FSE) hebben een formele klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen wereldvoetbalbond FIFA. De organisaties spreken onder meer van "buitensporige prijzen" en "oneerlijke aankoopvoorwaarden" bij de ticketverkoop voor het WK van komende zomer.
2 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
18 uur geleden