Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brands: Ancelotti is een echte heer met veel ervaring

Brands: Ancelotti is een echte heer met veel ervaring

LIVERPOOL (ANP) - Marcel Brands denkt dat hij de komende jaren prettig zal samenwerken met Carlo Ancelotti, de succesvolle Italiaanse trainer die hij wist te strikken voor Everton. "Hij is stil, een beetje zoals ik, en ik denk dat we heel goed kunnen samenwerken", zei technisch directeur Brands (57) tegen de televisiezender van de club. "Mijn eerste indruk is dat Carlo een erg aardige man is, een echte heer met veel ervaring. Hij kent de wereld én de voetbalwereld."

Ancelotti, zaterdag toeschouwer bij het thuisduel met Arsenal (0-0), werd door Brands binnengehaald als vervanger van de ontslagen Marco Silva. De voormalig trainer van Real Madrid en Bayern München moet Everton, dat vijftiende staat, dit seizoen zien te behoeden voor degradatie uit de Premier League en op termijn aansluiting laten vinden met de Engelse top.

"Iedereen moet weten dat, als we iets willen bereiken met deze club, we stabiliteit en tijd nodig hebben", aldus Brands, die Ancelotti wist te overtuigen met een goed verhaal. "Als we een potentiële nieuwe speler op het oog hebben, dan proberen we hem te vertellen wat we voor rol zien weggelegd binnen de club. Datzelfde heb ik ook voor Carlo gedaan. Carlo was erg enthousiast daarover."

Meer uit Voetbal

Recordbedrag voor gedragen shirts van PSG-spelers in CL-finale

PARIJS (ANP) - De shirts die de spelers van Paris Saint-Germain droegen tijdens de finale van de Champions League tegen Arsenal hebben een recordbedrag van 744.439 euro opgebracht. Dit blijkt uit data van veilingplatform MatchWornShirt (MWS). De shirts van Ousmane Dembélé, Khvicha Kvaratskhelia, Désiré Doué en Marquinhos waren het meest populair. Zij vormen nu de top vier van hoogst geveilde shirts ooit via MWS.

1 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië krijgt Renard als nieuwe bondscoach

TUNIS (ANP/BELGA/AFP) - De bondscoach van Tunesië, Sabri Lamouchi, is ontslagen na de 5-1-nederlaag tegen Zweden, meldt de Tunesische voetbalfederatie (FTF) op de nationale televisie. Lamouchi wordt vervangen door Hervé Renard, die tot enkele maanden geleden bondscoach van Saudi-Arabië was.

1 uur geleden
Iran speelt gelijk tegen Nieuw-Zeeland na bewogen aanloop naar WK

INGLEWOOD (ANP) - Iran is na een bewogen voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico begonnen met een 2-2 gelijkspel tegen Nieuw-Zeeland. Het elftal van bondscoach Amir Ghalenoei kwam in de nacht van maandag op dinsdag in het Amerikaanse Los Angeles twee keer terug van een achterstand, maar wist de in het zwart spelende 'All Whites' niet te verslaan.

3 uur geleden
FIFA onderneemt geen actie tegen VAR om omstreden handgebaar

HOUSTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA ziet geen aanleiding om maatregelen te nemen tegen assistent-videoscheidsrechter Shaun Evans. De Australiër maakte kort voor de wedstrijd tussen Duitsland en Curaçao (7-1) een handgebaar dat in extreemrechtse kringen symbool staat voor witte suprematie. De VAR zegt dat hij dat gebaar onbedoeld maakte.

5 uur geleden
Miljoenen Instagram-volgers voor 40-jarige doelman uit Kaapverdië

ATLANTA (ANP) - De keeper van Kaapverdië, Josimar Vozinha, heeft er in enkele uren enkele miljoenen volgers op Instagram bijgekregen. Voorafgaand aan het duel met Spanje had de 40-jarige doelman zo'n 50.000 volgers op het sociale medium. In de nacht van maandag op dinsdag stond de teller op ruim 3,7 miljoen volgers.

5 uur geleden
Saudi-Arabië verrast opnieuw op WK met gelijkspel tegen Uruguay

MIAMI (ANP) - Saudi-Arabië heeft in de nacht van maandag op dinsdag met een 1-1 gelijkspel tegen Uruguay opnieuw in de eerste groepswedstrijd van een WK voetbal verrast. Het elftal van de Griekse bondscoach Georgios Donis baarde, vier jaar na de sensationele zege op Argentinië op het WK van 2022 in Qatar, voor 62.000 toeschouwers in Miami opnieuw opzien tegen een Zuid-Amerikaanse tegenstander.

5 uur geleden
België begint WK met zwaarbevochten gelijkspel tegen Egypte

SEATTLE (ANP) - België heeft met de nodige moeite een punt overgehouden aan zijn eerste groepsduel op het WK voetbal. De formatie van bondscoach Rudi Garcia speelde in het Seattle Stadium met 1-1 gelijk tegen Egypte.

8 uur geleden