Brands: Ancelotti is een echte heer met veel ervaring
LIVERPOOL (ANP) - Marcel Brands denkt dat hij de komende jaren prettig zal samenwerken met Carlo Ancelotti, de succesvolle Italiaanse trainer die hij wist te strikken voor Everton. "Hij is stil, een beetje zoals ik, en ik denk dat we heel goed kunnen samenwerken", zei technisch directeur Brands (57) tegen de televisiezender van de club. "Mijn eerste indruk is dat Carlo een erg aardige man is, een echte heer met veel ervaring. Hij kent de wereld én de voetbalwereld."
Ancelotti, zaterdag toeschouwer bij het thuisduel met Arsenal (0-0), werd door Brands binnengehaald als vervanger van de ontslagen Marco Silva. De voormalig trainer van Real Madrid en Bayern München moet Everton, dat vijftiende staat, dit seizoen zien te behoeden voor degradatie uit de Premier League en op termijn aansluiting laten vinden met de Engelse top.
"Iedereen moet weten dat, als we iets willen bereiken met deze club, we stabiliteit en tijd nodig hebben", aldus Brands, die Ancelotti wist te overtuigen met een goed verhaal. "Als we een potentiële nieuwe speler op het oog hebben, dan proberen we hem te vertellen wat we voor rol zien weggelegd binnen de club. Datzelfde heb ik ook voor Carlo gedaan. Carlo was erg enthousiast daarover."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft dinsdagavond een inhaalwedstrijd in de Eredivisie tegen Willem II gewonnen. In de Johan Cruijff Arena werd het 5-1. De wedstrijd was verplaatst vanwege de Europese verplichtingen van de Amsterdammers.
9 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Hans Hateboer gaat na bijna tien jaar weer voor FC Groningen voetballen. De 32-jarige vleugelverdediger bereikte dinsdag een akkoord voor een contract van één seizoen met de huidige nummer 9 uit de Eredivisie.
22 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Míchel Sánchez heeft zijn elftal voor de inhaalwedstrijd in de Eredivisie tegen Willem II op zes posities gewijzigd ten opzichte van de 5-1-overwinning op Fortuna Sittard van zaterdag. In de Johan Cruijff ArenA wordt dinsdagavond om 20.00 uur afgetrapt.
3 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft de Duitse trainer Dino Toppmöller ontslagen. Dat maakte de Franse voetbalclub dinsdag bekend. De 45-jarige trainer maakte deze zomer de overstap naar Lens, en stond slechts zes wedstrijden voor de groep. Hij had de functie overgenomen van Pierre Sage, die met Lens verrassend tweede was geworden in de Franse competitie.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft achttien supporters een stadionverbod opgelegd voor de misdragingen bij de gestaakte wedstrijd tegen Go Ahead Eagles op 5 september. Dat meldt de club op zijn website.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Oud-profvoetballer Ahmed Ammi is op 45-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Fortuna Sittard, waar hij de afgelopen jaren als hoofdtrainer van het oudste jeugdteam werkzaam was.
7 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - De UEFA heeft de finale van de Champions League van 2028 toegewezen aan München en de eindstrijd van 2029 aan Barcelona. Dat gebeurde dinsdag tijdens een vergadering in Thessaloniki. Vorig jaar was al besloten dat de finale van dit seizoen in 2027 in het stadion van Atlético Madrid is.
10 uur geleden