Brands 3 jaar langer door als technisch directeur Everton
LIVERPOOL (ANP) - Marcel Brands blijft voorlopig bij Everton werken. Het bestuur van de Engelse voetbalclub verlengde woensdag het contract met de Nederlandse technisch directeur met 3 jaar, tot de zomer van 2024.
"Het was al een tijdje duidelijk dat Marcel en ik zouden gaan zitten om te praten over een nieuw contract. Met de zegen van Farhad kostte het ons ongeveer één aflevering van Z-Cars om tot overeenstemming te komen", grapte voorzitter Bill Kenwright over een in de jaren zestig en zeventig populaire Britse politieserie.
Farhad is de Iraanse zakenman Farhad Moshiri, de grootaandeelhouder van Everton. "Marcel is niet alleen uitstekend in zijn werk, hij heeft ook een uitstekende werkrelatie met Carlo Ancelotti, met de bestuursvoorzitter en met mij. Het was belangrijk om de structuur en stabiliteit die we de afgelopen jaren hebben neergezet te behouden", vervolgde Kenwright.
De 59-jarige Brands is bezig aan zijn derde seizoen bij Everton. Daarvoor was hij 8 jaar lang technisch manager bij PSV. Hij werkte ook bij AZ en RKC Waalwijk.
Everton staat momenteel op de achtste plaats in de Premier League.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.
1 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
4 uur geleden