Brands 3 jaar langer door als technisch directeur Everton
LIVERPOOL (ANP) - Marcel Brands blijft voorlopig bij Everton werken. Het bestuur van de Engelse voetbalclub verlengde woensdag het contract met de Nederlandse technisch directeur met 3 jaar, tot de zomer van 2024.
"Het was al een tijdje duidelijk dat Marcel en ik zouden gaan zitten om te praten over een nieuw contract. Met de zegen van Farhad kostte het ons ongeveer één aflevering van Z-Cars om tot overeenstemming te komen", grapte voorzitter Bill Kenwright over een in de jaren zestig en zeventig populaire Britse politieserie.
Farhad is de Iraanse zakenman Farhad Moshiri, de grootaandeelhouder van Everton. "Marcel is niet alleen uitstekend in zijn werk, hij heeft ook een uitstekende werkrelatie met Carlo Ancelotti, met de bestuursvoorzitter en met mij. Het was belangrijk om de structuur en stabiliteit die we de afgelopen jaren hebben neergezet te behouden", vervolgde Kenwright.
De 59-jarige Brands is bezig aan zijn derde seizoen bij Everton. Daarvoor was hij 8 jaar lang technisch manager bij PSV. Hij werkte ook bij AZ en RKC Waalwijk.
Everton staat momenteel op de achtste plaats in de Premier League.
Meer uit Voetbal
WERKENDAM (ANP) - FC Utrecht heeft zich in de eerste ronde van de KNVB-beker niet laten verrassen door de amateurs van Kozakken Boys. Op bezoek in Werkendam op Sportpark De Zwaaier boekte de ploeg van trainer Anthony Correia een magere 1-0-overwinning.
42 minuten geledenLA PLATA (ANP) - De voetbalsters van Argentinië en Duitsland openen in november een stadion dat de naam draagt van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona. Het gerenoveerde Estadio Único Diego Armando Maradona in de stad La Plata wordt het nieuwe thuis van de Argentijnse nationale elftallen. De oefenwedstrijd tussen Argentinië en Duitsland vindt in de nacht van 29 op 30 november plaats.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
19 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
19 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
23 uur geledenZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.
23 uur geleden