Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brand verwoest vrachtwagens Oss, politie vermoedt brandstichting

Brand verwoest vrachtwagens Oss, politie vermoedt brandstichting

OSS (ANP) - Een brand bij een transportbedrijf in Oss waardoor vier vrachtwagencombinaties in vlammen opgingen, is vermoedelijk aangestoken. Dat meldt de politie zondag. Niemand raakte gewond door de brand.

De brand woedde in de nacht van zaterdag op zondag bij een transportbedrijf aan de Tubantenweg. Even na 01.30 uur werden de hulpdiensten erover gewaarschuwd. Toen de brandweer arriveerde, hadden de vlammen volgens de politie al flink om zich heen gegrepen en stonden vier vrachtwagens in brand. Ook een losstaande oplegger vatte vlam. De brand sloeg over naar de loods waar de voertuigen naast stonden. De brandweer wist te voorkomen dat de loods helemaal afbrandde, maar enkele vrachtwagens die binnen stonden raakten wel beschadigd, aldus de politie.

In een pand naast de brandende vrachtwagens lagen enkele mensen te slapen. "Je moet er niet aan denken wat er was gebeurd als de brand daar naartoe was overgeslagen. Gelukkig vielen er nu geen gewonden", meldt de politie.

Op basis van de eerste onderzoeksresultaten en camerabeelden gaat de politie uit van brandstichting. De politie is op zoek naar twee mensen. "Op het moment dat de brand uitbrak liepen zij, vermoedelijk twee mannen, weg vanaf het hekwerk van het terrein."

Meer uit Binnenland

Van den Brink tevreden met EU-akkoord over terugkeerhubs

DEN HAAG (ANP) - Asielminister Bart van den Brink noemt het "goed nieuws" dat er in de Europese Unie een onderhandelingsakkoord is om asielzoekers die niet mogen blijven terug te sturen. Het Europees Parlement, de EU-lidstaten en de Europese Commissie bereikten maandagavond een akkoord over een nieuwe terugkeerregeling.

1 uur geleden
Dode en twee gewonden door steekincident in Heerhugowaard

HEERHUGOWAARD (ANP) - Bij een steekincident bij een bedrijf in Heerhugowaard zijn een dode en twee gewonden gevallen, meldt de politie. Rond 19.35 uur kreeg de politie een melding van een steekpartij en zette vervolgens de omgeving af voor een grote actie. De politie heeft nog niemand aangehouden en roept getuigen op zich te melden.

2 uur geleden
Politie: agent wist bij aanhouding niet dat vrouw zwanger was

ZEIST (ANP) - De politieagent die tijdens de veelbesproken aanhouding in het asielzoekerscentrum in Zeist een vrouw naar de grond trok, wist volgens de politie niet dat zij zwanger was. "Hij geeft aan dat hij anders had gehandeld als dit wel zo was geweest", meldt de politie, die aanvullende informatie over het voorval deelt op haar website.

3 uur geleden
Eerste Gazanen met visum onderweg naar Nederland

DEN HAAG (ANP) - De eerste twee van bijna vijftig Palestijnen uit Gaza met een studie- of werkvisum zijn onderweg naar Nederland. Dat bevestigt het ministerie van Buitenlandse Zaken na berichtgeving van de NOS. Wanneer de rest van de groep mag vertrekken, is nog niet duidelijk.

6 uur geleden
Asielzoekers Ter Apel komende nachten opgevangen in 2e Exloërmond

2E EXLOËRMOND (ANP) - Nog altijd is er geen structurele opvangplek gevonden voor asielzoekers die niet bij het azc in Ter Apel terechtkunnen. Wel kunnen zij de komende drie nachten naar het Drentse 2e Exloërmond. De gemeente Borger-Odoorn, waar het dorp onder valt, heeft de sporthal Hunsowhal voorzien van 150 slaapplekken.

6 uur geleden
Nederland zet komende zes maanden geen mensen uit naar Libanon

DEN HAAG (ANP) - Nederland zet in ieder geval het komende halfjaar geen mensen uit naar Libanon, vanwege de Israëlische inval in het land. Minister Bart van den Brink (Asiel en Migratie) schrijft in een brief aan de Tweede Kamer dat er de komende zes maanden geen besluit wordt genomen over verblijfsvergunningen voor Libanezen.

7 uur geleden
Defensie: eens worden met Rekenkamer over onderbouwing inkoop

DEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Defensie wil het eens worden met de Algemene Rekenkamer over de onderbouwing van uitgaven voor de uitbreiding van Defensie. De Algemene Rekenkamer concludeerde op Verantwoordingsdag dat Defensie risico's neemt door niet bij alle uitgaven een aanbestedingsprocedure te gebruiken.

7 uur geleden