Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brand kost Formule 1-team Williams testdag in Bahrein

Brand kost Formule 1-team Williams testdag in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Voor het Formule 1-team van Williams is de tweede testdag in Bahrein beperkt gebleven tot slechts twaalf rondjes. De monteurs konden de schade die 's ochtends aan de auto ontstond door een brand niet snel repareren. Williams moet de middagsessie op het circuit van Sakhir daarom overslaan.

De Canadese coureur Nicholas Latifi had vrijdagochtend pas een paar rondes gereden toen de achterremmen van zijn auto in brand vlogen. Latifi spinde mede daarom van de baan. Het duurde een tijdje voordat een marshall met een brandblusser het vuur had gedoofd.

"Uit eerste onderzoek blijkt dat het probleem dat de brand veroorzaakt heeft vrij klein is, maar zoals iedereen kon zien had het wel behoorlijk dramatische gevolgen", aldus Williams op Twitter. De schade aan de achterkant van de FW44 bleek zo groot, dat de renstal zich al moet gaan richten op de laatste testdag in Bahrein. De coureurs Latifi en Alexander Albon komen zaterdag beiden in actie.

Meer uit Sport

Vechtsporter De Ridder verliest opnieuw in UFC

LAS VEGAS (ANP) - Vechtsporter Reinier de Ridder heeft opnieuw een nederlaag moeten incasseren in de Ultimate Fighting Championship (UFC). De 35-jarige Nederlander verloor in Las Vegas nipt van de Braziliaan Caio Borralho. De jury moest na drie ronden de winnaar aanwijzen en gaf de Braziliaan meer punten.

23 minuten geleden
Verstappen ziet ondanks inhaalrace 'niet veel positiefs'

MELBOURNE (ANP) - Max Verstappen begon als twintigste en eindigde als zesde in de Grote Prijs van Australië, maar die inhaalrace kon de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 maar weinig bekoren. "Er zijn niet heel veel positieve dingen te melden, om eerlijk te zijn. Niet over de auto en ook niet over mijn gevoel", zei de coureur van Red Bull na afloop van de openingsrace van het seizoen bij Viaplay.

55 minuten geleden
Winnaar Russell bejubelt na 'hels gevecht' motor van Mercedes

MELBOURNE (ANP) - George Russell jubelde na zijn zege in de Grote Prijs van Australië over zijn Mercedes. "Ik vind deze auto geweldig, ik vind deze motor geweldig", zei de Brit in het interview na afloop op het circuit Albert Park. Hij won voor de zesde keer in zijn carrière een Formule 1-race.

1 uur geleden
Verstappen na inhaalrace zesde, Russell wint GP van Australië

MELBOURNE (ANP) - Max Verstappen heeft een inhaalrace in de Grote Prijs van Australië bekroond met de zesde plaats. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest door een crash in de kwalificatie achteraan beginnen op Albert Park in Melbourne, maar werkte zich op ouderwetse manier naar voren.

1 uur geleden
Dramatische uitvalbeurt Piastri vlak voor start GP Australië

MELBOURNE (ANP) - Oscar Piastri mist zijn thuisrace van de Formule 1 in Australië. De coureur van McLaren crashte op weg naar de startopstelling voor de eerste race van het seizoen op circuit Albert Park in Melbourne. Hij reed zijn auto in een van de bochten iets te hard over de kerbstones, spinde en kwam tegen de vangrails tot stilstand. De auto was dusdanig beschadigd dat starten niet meer mogelijk was.

3 uur geleden
Honkballer Albies voelde het meteen: dit wordt een homerun

MIAMI (ANP) - Met een glimlach van oor tot oor paradeerde Ozzie Albies door de catacomben van het stadion van Miami Marlins. "Het moest gebeuren", lachte de speler van het Nederlands Koninkrijksteam. "En het is gelukt. Ik voelde het meteen. Die bal gaat het stadion uit."

10 uur geleden
Albies slaat honkballers met homerun naar zege op Nicaragua

MIAMI (ANP) - Ozzie Albies heeft de Nederlandse honkballers met een indrukwekkende homerun aan een zege op Nicaragua in de World Baseball Classic geholpen (4-3). Hij sloeg bij een achterstand van 3-1 zichzelf en twee ploeggenoten in de laatste inning binnen. De wedstrijd was meteen voorbij.

11 uur geleden