Brand kost Formule 1-team Williams testdag in Bahrein
SAKHIR (ANP) - Voor het Formule 1-team van Williams is de tweede testdag in Bahrein beperkt gebleven tot slechts twaalf rondjes. De monteurs konden de schade die 's ochtends aan de auto ontstond door een brand niet snel repareren. Williams moet de middagsessie op het circuit van Sakhir daarom overslaan.
De Canadese coureur Nicholas Latifi had vrijdagochtend pas een paar rondes gereden toen de achterremmen van zijn auto in brand vlogen. Latifi spinde mede daarom van de baan. Het duurde een tijdje voordat een marshall met een brandblusser het vuur had gedoofd.
"Uit eerste onderzoek blijkt dat het probleem dat de brand veroorzaakt heeft vrij klein is, maar zoals iedereen kon zien had het wel behoorlijk dramatische gevolgen", aldus Williams op Twitter. De schade aan de achterkant van de FW44 bleek zo groot, dat de renstal zich al moet gaan richten op de laatste testdag in Bahrein. De coureurs Latifi en Alexander Albon komen zaterdag beiden in actie.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
1 dag geledenDIEGEM (ANP/BELGA) - Puck Pieterse heeft dinsdag haar eerste zege van dit seizoen als veldrijdster geboekt. De 23-jarige Nederlandse kampioene van Fenix-Deceuninck was de beste in het Vlaams-Brabantse Diegem. Lucinda Brand, die maandag voor de twaalfde keer op rij een veldrit won, deed niet mee.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars heeft zijn derde olympische ticket veroverd. De 23-jarige schaatser van Team Essent was op de laatste dag van het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de beste in 1.43,43. Hij was eerder op het OKT als derde geƫindigd op de 500 meter en als tweede op de 1000 meter.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft op het olympisch kwalificatietoernooi naast een startbewijs voor de Spelen van Milaan gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioen op deze afstand kwam tot 1.45,18 en eindigde daarmee als vierde.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn heeft op de 5000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi haar tweede olympisch ticket veroverd. De 26-jarige Nederlands kampioene van Team AH-Zaanlander won in 6.43,46. Haar ploeggenote Bente Kerkhoff eindigde als tweede in 6.46,72.
1 dag geleden