Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brand in voormalige garage in Goes onder controle

Brand in voormalige garage in Goes onder controle

GOES (ANP) - In Goes heeft in de nacht van woensdag op donderdag een zeer grote brand gewoed in een leegstaand pand aan de Marconistraat. Het betrof een uitslaande brand in een voormalige garage, liet de veiligheidsregio Zeeland weten. De brand woedde in het dak van het gebouw en het garagedeel. Ook een stuk van het kantoorgedeelte stond in lichterlaaie. Er was niemand binnen toen de brandweer arriveerde, zei een woordvoerder.

De brandweer rukte rond 03.00 uur uit naar de Marconistraat. Iets later werd opgeschaald naar zeer grote brand. "Omdat het een groot pand is", lichtte de veiligheidsregio toe. "Dan kan het hard gaan met het vuur." Er werd van vier kanten geblust om te voorkomen dat de brand verder zou uitslaan. Iets na 05.30 uur werd het sein brand meester gegeven. De brandweer verwacht de komende uren nog bezig te zijn met nablussen.

De omgeving werd afgezet voor de bluswerkzaamheden. Een meetploeg werd opgeroepen om te meten of zich hoge concentraties schadelijke stoffen in de lucht bevonden, maar dat was niet het geval. Vanwege de vrijkomende rook werd in de nabije omgeving een NL-Alert verstuurd. Het was niet nodig om omliggende woningen te ontruimen.

Meer uit Binnenland

Stroomstoring in Amsterdam voorbij

AMSTERDAM (ANP) - De stroomstoring in Amsterdam is na ongeveer anderhalf uur voorbij. Dat meldt een woordvoerder van Liander. Grote delen van Amsterdam zaten sinds ongeveer 16.00 uur zonder stroom.

11 uur geleden
Liander: 50.000 klanten getroffen door stroomstoring Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - De stroomstoring die woensdag kort na 16.00 uur begon in Amsterdam, treft daar 50.000 klanten. Dat zegt een woordvoerster van netbeheerder Liander.

11 uur geleden
Enkele honderden bij solidariteitsmars voor Iran in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Op de Dam in Amsterdam hebben enkele honderden mensen zich verzameld voor een solidariteitsmars voor Iraniërs onder de naam 'United voor freedom'. De betogers, met name Joden en Iraniërs, willen zich solidair tonen met het Iraanse volk en zich uitspreken tegen het islamitische regime. Vanaf de Dam lopen ze rond 17.00 uur naar het Amerikaanse consulaat op het Museumplein.

11 uur geleden
NL-Alert om stroomuitval in grote delen van Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - De veiligheidsregio heeft een NL-Alert uitgegeven omdat de stroom in grote delen van Amsterdam is uitgevallen. Het is onbekend hoe lang dit gaat duren. "Gebruik geen lift en controleer of buren hulp nodig hebben", staat in de waarschuwing.

11 uur geleden
Zo'n 200 mensen bij solidariteitsmars voor Iran in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Op de Dam in Amsterdam hebben een kleine tweehonderd mensen zich verzameld voor een solidariteitsmars voor Iraniërs onder de naam 'United voor freedom'. De betogers, Joden en Iraniërs, willen zich solidair tonen met het Iraanse volk en zich uitspreken tegen het islamitische regime. Vanaf de Dam lopen ze rond 17.00 uur naar het Amerikaanse consulaat op het Museumplein.

12 uur geleden
Tientallen mensen demonstreren tegen Iraans regime in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Ongeveer honderd mensen hebben woensdagmiddag aan de Koekamp in Den Haag gedemonstreerd tegen het Iraanse regime. De demonstranten droegen de voormalige vlag van Iran, uit de tijd van de sjah. Ook hadden ze foto's bij zich van de voormalige kroonprins Reza Pahlavi. Hij moet de leider van Iran worden, zei een demonstrant tegen een verslaggever van het ANP.

12 uur geleden
Politie zoekt verdachte van schietincident in woning Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - De politie is op zoek naar een verdachte van een schietincident in Eindhoven, meldt een politiewoordvoerder. De man was in een woning aan het Stationsplein waar woensdag is geschoten.

14 uur geleden