Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brand in voormalige garage in Goes onder controle

Brand in voormalige garage in Goes onder controle

GOES (ANP) - In Goes heeft in de nacht van woensdag op donderdag een zeer grote brand gewoed in een leegstaand pand aan de Marconistraat. Het betrof een uitslaande brand in een voormalige garage, liet de veiligheidsregio Zeeland weten. De brand woedde in het dak van het gebouw en het garagedeel. Ook een stuk van het kantoorgedeelte stond in lichterlaaie. Er was niemand binnen toen de brandweer arriveerde, zei een woordvoerder.

De brandweer rukte rond 03.00 uur uit naar de Marconistraat. Iets later werd opgeschaald naar zeer grote brand. "Omdat het een groot pand is", lichtte de veiligheidsregio toe. "Dan kan het hard gaan met het vuur." Er werd van vier kanten geblust om te voorkomen dat de brand verder zou uitslaan. Iets na 05.30 uur werd het sein brand meester gegeven. De brandweer verwacht de komende uren nog bezig te zijn met nablussen.

De omgeving werd afgezet voor de bluswerkzaamheden. Een meetploeg werd opgeroepen om te meten of zich hoge concentraties schadelijke stoffen in de lucht bevonden, maar dat was niet het geval. Vanwege de vrijkomende rook werd in de nabije omgeving een NL-Alert verstuurd. Het was niet nodig om omliggende woningen te ontruimen.

Meer uit Binnenland

Station Roosendaal weer vrijgegeven na vondst verdacht pakket

ROOSENDAAL (ANP) - Het station in Roosendaal is weer vrijgegeven, nadat maandagavond in een treinstel een verdacht pakket was gevonden. De politie laat weten dat het pakket in beslag is genomen en verder wordt onderzocht.

7 uur geleden
Vermiste Drontenaar mogelijk slachtoffer misdrijf na afspraak bos

DRONTEN (ANP) - Een 36-jarige man uit Dronten die sinds twee jaar vermist wordt, is vermoedelijk slachtoffer geworden van een misdrijf. Dat laat de politie weten, omdat duidelijk is geworden dat Marc Jaskulski op de dag van zijn verdwijning via homodatingapp Grindr een afspraak had met iemand in het Roggebotsebos.

7 uur geleden
Station Roosendaal ontruimd om verdacht pakket, geen treinverkeer

ROOSENDAAL (ANP) - Het station in Roosendaal is ontruimd vanwege een verdacht pakket. De politie doet onderzoek. De NS meldt op zijn website dat er geen treinen rijden langs het station.

7 uur geleden
Weski in laatste woord: ik kan niet meer vertrouwen op de staat

ROTTERDAM (ANP) - "Ik kan niet meer op de staat vertrouwen", zei Inez Weski (71) maandag aan het slot van haar proces. "De advocaat opereert kennelijk al langer buiten de bescherming van de wet."

12 uur geleden
OM eist 17 jaar cel en tbs voor doden van moeder in Landsmeer

AMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft een gevangenisstraf van zeventien jaar en tbs met dwangverpleging geëist tegen de 33-jarige Timothy B. voor de moord op zijn 52-jarige moeder in zijn woning in Landsmeer en het wegmaken van haar onderbenen. De afgezaagde lichaamsdelen zijn nog niet teruggevonden, bleek maandag tijdens de strafzaak in de rechtbank in Amsterdam.

12 uur geleden
Waterschap Limburg claimt primeur met verwijderen medicijnresten

SIMPELVELD (ANP) - Waterschap Limburg heeft een techniek gevonden om een groot deel van de medicijnresten uit afvalwater te halen. Volgens het waterschap kan hierdoor ruim 80 procent van de medicijnstoffen worden verwijderd, waar dat bij een reguliere aanpak zo'n 30 procent zou zijn. De organisatie spreekt zelf van "een wereldwijde primeur".

13 uur geleden
OM eist 60 uur werkstraf voor Raisa Blommestijn om tweets

DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft in hoger beroep een werkstraf van 60 uur geëist tegen Raisa Blommestijn, waarvan 30 uur voorwaardelijk. De presentatrice van Ongehoord Nederland (ON!) staat terecht voor groepsbelediging en smaad vanwege berichten op X in 2023.

14 uur geleden