Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brand in Rotterdams gaycafé onder controle

Brand in Rotterdams gaycafé onder controle

ROTTERDAM (ANP) - In een horecapand aan de Nieuwe Binnenweg in Rotterdam heeft een brand gewoed, meldt de veiligheidsregio. Na een uur had de brandweer het vuur onder controle. Op de benedenverdieping van het gebouw is Gay- & Dragcafé Bonaparte gevestigd. De oorzaak van de brand is nog niet bekend.

Een persoon heeft rook ingeademd en is door ambulancepersoneel nagekeken, maar hoefde niet naar het ziekenhuis. Mensen die bij het uitbreken van de brand in het pand waren wisten tijdig te ontkomen. Het café was gesloten toen de brand uitbrak.

Het is nog niet duidelijk of de bewoners van de bovengelegen woningen op korte termijn kunnen terugkeren. De omvang van de schade is ook niet bekend.

De brandweer was met meerdere blusvoertuigen in de winkelstraat aanwezig. In het café moest de brandweer sloopwerkzaamheden uitvoeren om de brand te bestrijden. Een deel van de Nieuwe Binnenweg was enige uren afgesloten voor het verkeer.

Meer uit Binnenland

Luchtmacht vliegt met F-35's en helikopter over Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - Vijf F-35-vliegtuigen en een Chinook zijn zondagmiddag over het circuit van Zandvoort gevlogen voorafgaand aan de Formule 1-race die daar plaatsvindt. Onder de Chinook hing een grote Nederlandse vlag, van dertien bij twintig meter. De helikopter cirkelde volgens een ANP-verslaggever sinds 14.15 uur boven de badplaats. De F-35's kwamen rond 14.45 uur overgevlogen.

10 uur geleden
NS vervoerde op laatste racedag al 58.000 F1-fans naar Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - De NS vervoerde tot 13.00 uur op zondag al "een kleine 58.000 mensen" naar Zandvoort. Dat meldt de vervoerder. De grootste stroom fans is inmiddels aangekomen in de badplaats.

12 uur geleden
Burgemeester Zandvoort: mooie maar verdrietige dag

ZANDVOORT (ANP) - David Moolenburgh, de burgemeester van Zandvoort, heeft op de ochtend van de voorlopig laatste Dutch Grand Prix een dubbel gevoel. "Ik denk dat het een hele mooie dag wordt, maar wel met een verdrietig randje." Dat de koning er ook bij zal zijn zondag, noemt hij bijzonder.

16 uur geleden
Al vroeg weer volle treinen naar Zandvoort voor Dutch Grand Prix

HAARLEM (ANP) - Het is zondagochtend op station Haarlem alweer vroeg druk in de treinen richting Zandvoort, ziet een ANP-verslaggever. In de badplaats gaat de laatste dag van de voorlopig laatste Dutch Grand Prix van start. De NS hanteert net als de afgelopen dagen een speciale dienstregeling met elke vijf minuten een trein tussen Amsterdam Centraal en Zandvoort.

17 uur geleden
Van der Weijden wil aansterken, stelt overhandiging cheque uit

WAALWIJK (ANP) - Maarten van der Weijden stelt de overhandiging van een cheque aan het Prinses Máxima Centrum tot nader order uit. De 45-jarige zwemmer wil eerst aansterken, nadat hij zijn zwemtocht voor het goede doel vrijdag moest beëindigen wegens ziekte.

1 dag geleden
Nog meer droogtemaatregelen afgeschaald dankzij de regen

DEN HAAG (ANP) - Opnieuw zijn door de regen van de afgelopen week wat droogtemaatregelen afgeschaald.

1 dag geleden
NS: op zaterdagochtend ruim 17.000 fans naar Zandvoort vervoerd

ZANDVOORT (ANP) - Op zaterdagochtend hebben tussen 07.00 tot 09.00 uur al ruim 17.000 racefans de trein naar Zandvoort genomen, meldt de NS. Daar vindt dit weekend de voorlopig laatste Dutch Grand Prix plaats. De NS hanteert een speciale dienstregeling met elke vijf minuten een trein tussen Amsterdam Centraal en Zandvoort.

1 dag geleden