Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brand bij restaurant Neeltje Jans onder controle

Brand bij restaurant Neeltje Jans onder controle

VROUWENPOLDER (ANP) - De brand die zaterdagavond uitbrak bij een restaurant op het eiland Neeltje Jans bij Vrouwenpolder (Zeeland), is onder controle. De veiligheidsregio meldt dat rond 03.00 uur het sein brand meester is gegeven.

Volgens de veiligheidsregio brak de brand rond 19.15 uur uit in een koelcontainer die buiten tegen het restaurant aan de Faelweg aan stond. Verschillende eenheden waren uitgerukt om het vuur te bestrijden. Bij de brand kwam veel rook vrij. Een deel van de rook trok het restaurant binnen.

Eerder werd al gemeld dat er geen gewonden zijn gevallen. Tijdens de brand waren wel twee werknemers in het gebouw aanwezig, maar zij zijn volgens de veiligheidsregio ongedeerd gebleven.

Meer uit Binnenland

Drukste moment vakantieverkeer Frankrijk voorbij

DEN HAAG (ANP) - De grootste vakantiedrukte op de Franse wegen is voorbij. De piek lag om 11.40 uur. Toen stond er 1237 kilometer file, van zowel aankomende als vertrekkende vakantiegangers, meldt de ANWB.

26 minuten geleden
Opnieuw drukte op de Europese vakantieroutes

DEN HAAG (ANP) - Op verschillende wegen naar de Zuid-Europese vakantiegebieden is het deze zaterdagochtend alweer vroeg druk, vooral bij de bekende knelpunten.

3 uur geleden
Decathlon waarschuwt voor racefietsen: wielen kunnen breken

AMSTERDAM (ANP) - Winkelketen Decathlon waarschuwt voor twee typen racefietsen die tussen augustus vorig jaar en dit jaar zijn verkocht. De wielen die in de fietsen zijn gebruikt, kunnen breken.

5 uur geleden
Nederland dropt eerste 14,5 ton hulpgoederen boven Gaza

DEN HAAG (ANP) - Een transportvliegtuig van de Koninklijke Luchtmacht heeft vrijdag ongeveer 14,5 ton hulpgoederen gedropt boven Gaza. Er werden zestien bundels aan parachutes met voedsel, drinkwater en medische hulpmiddelen uit de laagvliegende C-130 Hercules geworpen. De lading kwam terecht in een vooraf bepaald gebied, meldt Defensie.

16 uur geleden
Mogelijk glasdeeltjes in potjes ansjovisfilets

AMSTERDAM (ANP) - Potjes met ansjovisfilets van het merk Fish Tales bevatten mogelijk glasdeeltjes. De fabrikant roept de potjes met filets in olijfolie daarom terug.

23 uur geleden
Ruim 9000 meldingen bij Discriminatie.nl over post Wilders

DEN HAAG (ANP) - Het landelijke meldpunt Discriminatie.nl heeft inmiddels ruim 9000 meldingen gekregen over een post van PVV-leider Geert Wilders van eerder deze week, zegt een woordvoerster. Dat is het hoogste aantal meldingen over één incident sinds de lancering van het landelijke meldpunt begin 2024.

23 uur geleden
Twee mannen aangehouden voor bedreigen schrijfster Lale Gül

UTRECHT (ANP) - Twee mannen zijn aangehouden omdat ze schrijfster en columnist Lale Gül zouden hebben bedreigd. "Ik ben verheugd dat deze mensen - die op dagelijkse basis mijn vrijheid beperken en mijn leven heel ingewikkeld maken en verzuren - hun verdiende loon krijgen. Politie, bedankt", schrijft Gül op X.

1 dag geleden