Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brancheclub waarschuwt vrachtwagenchauffeurs voor blokkade Parijs

Brancheclub waarschuwt vrachtwagenchauffeurs voor blokkade Parijs

ZOETERMEER (ANP) - Branchevereniging Transport en Logistiek Nederland (TLN) waarschuwt vrachtwagenchauffeurs voor verstoringen op de Franse snelwegen door de grote boerenprotesten. Volgens TLN leiden de blokkades soms ook tot schade aan voertuigen en ladingen. "Wees dus alert", schrijft de organisatie in een bericht aan leden.

TLN heeft zelf nog geen signalen ontvangen van chauffeurs die zijn vast komen te staan door de blokkades. Wel is het advies aan leden om de verkeersinformatie in de gaten te houden. "Bespreek daarnaast met je laad- en losadres wat voor impact de wegblokkades op jouw transport hebben."

In heel Frankrijk zijn boeren maandag weer de weg op gegaan om te protesteren tegen het landbouwbeleid van de regering. Meestal gaat het om blokkades van snelwegen of verbindingswegen. Ze willen uiteindelijk hoofdstad Parijs voor een week blokkeren door de voornaamste autosnelwegen te versperren. De boeren vinden onder meer dat de prijzen voor hun producten onaanvaardbaar laag worden.

Meer uit Financieel

Lingeriemerk Victoria's Secret flink hoger op Wall Street

NEW YORK (ANP) - Victoria's Secret hoorde dinsdag bij de grote winnaars op de aandelenbeurzen in New York. Het lingeriemerk heeft zijn financiële verwachtingen verhoogd na een sterk eerste kwartaal. Topvrouw Hillary Super lijkt daarmee vaart te maken met haar 'new era of sexy'-herstelplan voor het Amerikaanse merk.

1 uur geleden
Vluchten van en naar Portugal geannuleerd door staking

DEN HAAG (ANP) - Luchtvaartmaatschappijen KLM en Transavia hebben op woensdag verschillende vluchten naar Portugese bestemmingen geannuleerd in verband met een staking in het land. Zowel op Schiphol als op de luchthavens in Eindhoven en Rotterdam zijn vluchten geschrapt.

2 uur geleden
Amerikaanse overheid wil AI-modellen vooraf testen op veiligheid

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG/RTR) - De regering-Trump gaat AI-ontwikkelaars vragen om hun meest geavanceerde modellen vrijwillig aan te bieden voor cyberveiligheidstests door de Amerikaanse overheid, nog voordat ze aan het publiek worden vrijgegeven. Dat volgt uit een presidentieel decreet dat dinsdag werd ondertekend.

4 uur geleden
Staking Belgische luchtverkeersleiders beëindigd na akkoord

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De staking van de luchtverkeersleider Skeyes op Belgische luchthavens wordt beëindigd. Een woordvoerster van Skeyes meldt aan het Belgische persbureau Belga dat directie en vakbonden een akkoord hebben gesloten.

5 uur geleden
UniCredit vergroot belang in Commerzbank tot ruim 34 procent

FRANKFURT (ANP/BLOOMBERG) - UniCredit heeft zijn belang in de Duitse Commerzbank vergroot tot 34,35 procent. Dat meldt de Italiaanse grootbank dinsdag. Het vergroten van het belang boven de 30 procent is een belangrijke stap voor de Italiaanse bank.

5 uur geleden
Stevige winst voor AEX-index, Prosus grootste stijger

AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse aandelenbeurs is dinsdag met een stevige winst gesloten. Onder de hoofdfondsen was Prosus de grootste winnaar. Ook de chipbedrijven ASML (plus 4,9 procent), Besi (plus 2,9 procent) en ASMI (plus 2,4 procent) eindigden hoger.

6 uur geleden
Ook Britse krijgsmacht gaat 'militair Starlink-netwerk' gebruiken

LONDEN (ANP/RTR) - De militaire variant van Elon Musks satellietcommunicatienetwerk Starlink heeft er een flinke klant bij. Na de Amerikaanse heeft ook de Britse krijgsmacht het Starshield-netwerk in gebruik genomen, zeggen twee ingewijden tegen persbureau Reuters.

6 uur geleden