Brama terug in selectie FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Wout Brama maakt deel uit van de selectie van FC Twente voor de thuiswedstrijd tegen AZ van zaterdagavond. Het is de eerste keer in 2020 dat coach Gonzalo Garcia een beroep doet op de routinier. Na de nederlaag bij Emmen van afgelopen dinsdag was er veel onrust bij de club, niet in het minst omdat supporters min of meer de terugkeer van Brama eisten.
Javier Espinosa, Aitor en Emil Berggreen ontbreken tegen AZ. Espinosa is geschorst, Aitor en Berggreen zijn geblesseerd. "Verder zijn er nog wat kleine blessures bij enkele spelers. We moeten kijken hoe dat er morgen voorstaat", aldus Garcia.
Na de wedstrijd tegen Emmen kwam het tot een gesprek tussen supporters en de trainersstaf, die daarbij geen al te positief beeld van Brama schetste. Onder leiding van technisch directeur Ted van Leeuwen volgden een dag later gesprekken tussen Brama en de trainers, waarbij de betrokkenen afspraken voortaan enkel nog het 'clubbelang' te zullen dienen.
Focussen op voetbal
"De situatie van afgelopen dagen heeft tijd en energie gekost. Wat gebeurd is, is gebeurd, wij moeten verder", zegt Garcia. "Wij moeten ons weer focussen op het voetbal en de beste manier vinden zodat de jongens kunnen presteren. Emmen was onze minste wedstrijd na de winterstop. Tegen AZ moeten wij weer het niveau laten zien van de weken daarvoor."
Of Brama tegen AZ in de basis staat wilde Garcia nog niet zeggen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Ruud van Nistelrooij (49) maakt vanaf 1 februari deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. De voormalige spits van Oranje wordt assistent van bondscoach Ronald Koeman in aanloop naar het WK voetbal deze zomer in de VS, Canada en Mexico.
3 uur geledenROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
15 uur geleden