Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brama terug in selectie FC Twente

Brama terug in selectie FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Wout Brama maakt deel uit van de selectie van FC Twente voor de thuiswedstrijd tegen AZ van zaterdagavond. Het is de eerste keer in 2020 dat coach Gonzalo Garcia een beroep doet op de routinier. Na de nederlaag bij Emmen van afgelopen dinsdag was er veel onrust bij de club, niet in het minst omdat supporters min of meer de terugkeer van Brama eisten.

Javier Espinosa, Aitor en Emil Berggreen ontbreken tegen AZ. Espinosa is geschorst, Aitor en Berggreen zijn geblesseerd. "Verder zijn er nog wat kleine blessures bij enkele spelers. We moeten kijken hoe dat er morgen voorstaat", aldus Garcia.

Na de wedstrijd tegen Emmen kwam het tot een gesprek tussen supporters en de trainersstaf, die daarbij geen al te positief beeld van Brama schetste. Onder leiding van technisch directeur Ted van Leeuwen volgden een dag later gesprekken tussen Brama en de trainers, waarbij de betrokkenen afspraken voortaan enkel nog het 'clubbelang' te zullen dienen.

Focussen op voetbal

"De situatie van afgelopen dagen heeft tijd en energie gekost. Wat gebeurd is, is gebeurd, wij moeten verder", zegt Garcia. "Wij moeten ons weer focussen op het voetbal en de beste manier vinden zodat de jongens kunnen presteren. Emmen was onze minste wedstrijd na de winterstop. Tegen AZ moeten wij weer het niveau laten zien van de weken daarvoor."

Of Brama tegen AZ in de basis staat wilde Garcia nog niet zeggen.

Meer uit Voetbal

AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

56 minuten geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

17 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

20 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

20 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

22 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

1 dag geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

1 dag geleden