Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brama blijft na excuses Boschker bij FC Twente

Brama blijft na excuses Boschker bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Wout Brama blijft bij FC Twente voetballen. De middenvelder, die volgende maand zijn 34e verjaardag viert, had een aflopend contract in Enschede, maar bereikte met de clubleiding een akkoord over verlenging met een jaar. Daar ging wel een gesprek met keeperstrainer Sander Boschker aan vooraf. Boschker bood zijn voormalige teamgenoot excuses aan voor wat eerder dit jaar gebeurde.

De oud-doelman van Twente had zich in februari tijdens een vertrouwelijk gesprek met boze supporters na de verloren wedstrijd tegen FC Emmen nogal kritisch uitgelaten over Brama, met wie hij in 2010 de landstitel veroverde. Het gesprek werd opgenomen en al snel openbaar gemaakt.

"De manier waarop ik tijdens het bewuste gesprek werd neergezet, vond ik niet kunnen", zegt Brama. "Ik zet daar nu een streep onder, dat ligt achter ons. We gaan verder, we hebben elkaar hard nodig."

Noodzakelijk gesprek

Boschker erkent dat hij fout zat. "Het beeld dat ik van Wout heb geschetst, was niet correct." Volgens algemeen directeur Paul van der Kraan was het noodzakelijk dat Boschker en Brama met elkaar aan tafel gingen. "Wout kwam in een kwaad daglicht te staan, zo ken ik hem helemaal niet", aldus Van der Kraan. "De manier waarop we daarna met de situatie zijn omgegaan, was niet goed. Het kan niet zo zijn dat er op die manier openlijk over een werknemer wordt gesproken, dat is FC Twente onwaardig en daarvoor zijn excuses op zijn plaats."

Brama komt uit de jeugdopleiding van Twente en speelt al een groot deel van zijn carrière voor de club uit Enschede. Vorig seizoen speelde hij weinig, mede vanwege een moeizame verstandhouding met de inmiddels vertrokken hoofdtrainer Gonzalo Garcia. Met de nieuwe trainer Ron Jans werkte Brama eerder samen bij PEC Zwolle.

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

1 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

1 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

3 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

6 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

8 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

9 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

10 uur geleden