Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bram Moszkowicz legt zich neer bij uitspraak hof

Bram Moszkowicz legt zich neer bij uitspraak hof

AMSTERDAM (ANP) - Bram Moszkowicz gaat niet meer proberen de uitspraak van het hof van discipline aan te vechten. Dat bepaalde maandag dat hij niet mag terugkeren als advocaat. Pas over minstens een jaar zou de voormalige advocaat een nieuw verzoek kunnen indienen "maar dat wil ik mijn kinderen, een vriendin en mijn vader van 95 en mijn moeder van 95 niet meer aandoen", zei hij in RTL Boulevard.

Moszkowicz werd in 2013 geschrapt van het tableau, zoals dat heet. Dat gebeurde omdat hij onder meer grote contante bedragen had aangenomen en cliënten onvoldoende had bijgestaan.

Sinds begin 2019 probeerde hij terug te keren in zijn oude vak. De Orde van Advocaten wees dat verzoek in eerste instantie af. "Ik heb zeven jaar geboet, en ik dacht dat het in Nederland een goed beginsel was om iemand een tweede kans te geven", aldus Moszkowicz, die in de uitzending van RTL vertelde dat "hij leukere dagen heeft gekend."

Meer uit Binnenland

Waterschap haalt beverdammen weg die doorstroming beken blokkeren

BOXTEL (ANP) - Waterschap De Dommel verwijdert of verlaagt beverdammen in beken in het midden van Brabant waar tijdens de aanhoudende droogte grondwater in wordt gepompt. De dammen duiken sinds kort op in vier beken waar een laagje water beschermde vissoorten als beekprik, kwabaal en ook de rivierdonderpad moet helpen overleven.

22 minuten geleden
Negen jaar cel voor opzettelijk doodrijden man (18) in Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - De rechtbank in Rotterdam heeft Tyrone H. (24) uit Den Haag veroordeeld tot een celstraf van negen jaar voor het opzettelijk doodrijden van de 18-jarige Nabil in Maassluis in de nacht van 2 maart vorig jaar. H. reed twee keer over het slachtoffer heen na een vechtpartij met zijn vrienden. Na de celstraf is hij tien jaar lang zijn rijbewijs kwijt.

28 minuten geleden
Vrijdag weer kans op smog in noorden, oosten en midden

BILTHOVEN (ANP) - Mensen in het noorden, oosten en midden van het land kunnen vrijdag last krijgen van smog. De luchtkwaliteit is in die gebieden waarschijnlijk slecht, waarschuwt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM). Het instituut verwacht dat de smog aan het begin van de avond verdwijnt, wanneer de wind naar het noorden draait en koelere lucht naar Nederland komt.

1 uur geleden
Stroomstoring in Botlek Rotterdam verholpen, bedrijven starten op

ROTTERDAM (ANP) - De stroomstoring die donderdag een aantal bedrijven in het Rotterdamse Botlekgebied trof, is grotendeels verholpen, meldt de veiligheidsregio. "Bijna alle bedrijven hebben weer stroom. De fabrieken worden stap voor stap weer opgestart. De brandweer blijft aanwezig om de situatie te controleren en geeft nazorg."

1 uur geleden
Dode en gewonden door explosie bij bedrijf in Rotterdam-Europoort

ROTTERDAM (ANP) - Door een explosie bij een bedrijf met opslagtanks voor olieproducten aan de Moezelweg in Rotterdam-Europoort zijn donderdag kort na het middaguur een dode en zes gewonden gevallen, meldt Gunvor Energy. De politie doet onderzoek naar de oorzaak van de ontploffing. Ook de Arbeidsinspectie en de Onderzoeksraad voor Veiligheid zijn ter plaatse voor onderzoek.

2 uur geleden
Grote inzet brandweer om natuurbrand Rheezerveen

RHEEZERVEEN (ANP) - In een stuk bos even ten westen van Hardenberg heeft rond lunchtijd een zeer grote natuurbrand gewoed. Dat meldt de veiligheidsregio. De brandweer rukte met meerdere eenheden uit de regio uit om de brand te bestrijden.

2 uur geleden
Ruim 20 miljoen illegale sigaretten onderschept in twee weken

DEN HAAG (ANP) - In twee weken tijd zijn ruim 20,7 miljoen illegale sigaretten onderschept. Combiteam SMOKE, een samenwerkingsverband van onder meer de douane en de FIOD, ontdekte ook 3000 kilo waterpijptabak en grondstoffen voor tabak. Als de producten op de markt waren gekomen had de overheid volgens de douane 9 miljoen euro aan accijnzen misgelopen.

2 uur geleden