Brady (46) sluit tijdelijke rentree in American football niet uit
NEW YORK (ANP/RTR) - Tom Brady sluit een tijdelijke rentree in het American football niet uit. Dat zei de 46-jarige quarterback in een podcast. De speler die in zijn carrière zeven keer de Super Bowl won, overweegt alleen een terugkeer als er bij clubs uit de NFL quarterbacks door blessures wegvallen.
"Ik ben er niet op tegen", zei Brady, die ook maar meteen de twee clubs noemde waarin hij zou willen instappen, namelijk zijn oude team New England Patriots en Las Vegas Raiders, het team waarvan hij mede-eigenaar wil worden.
"Ik weet niet of ze me zullen toelaten als ik eigenaar word van een NFL-team", aldus Brady, die in februari 2023 afscheid nam van de sport. "Maar ik zal altijd in goede vorm zijn. Ik zal altijd de bal kunnen gooien."
Brady won zes van zijn zeven Super Bowls met de Patriots.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is in de eerste ronde van de kwalificaties voor het masterstoernooi van Monte Carlo gestrand. De mondiale nummer 99 verloor in Monaco met 5-7 6-1 1-6 van de Chileen Cristian Garín, die één plaats lager op de wereldranglijst staat.
1 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er in Boekarest niet in geslaagd zich voor de vierde keer in zijn carrière te plaatsen voor de finale van een ATP-toernooi. De nummer 62 van de wereld, die nog wacht op zijn eerste titel, verloor op het Roemeense gravel met 7-5 6-7 (3) 5-7 van de Argentijn Mariano Navone. De Nederlander wist in de tweede set twee matchpoints niet te benutten.
1 uur geledenLOS ANGELES (ANP/BELGA) - De basketballers van Los Angeles Lakers kunnen in het slot van de reguliere competitie in de NBA geen beroep doen op Luka Doncic. De Sloveense spelbepaler heeft donderdag in de ontmoeting met Oklahoma City Thunder een hamstringblessure opgelopen.
7 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.
1 dag geledenDEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
2 dagen geleden