Brady (46) sluit tijdelijke rentree in American football niet uit
NEW YORK (ANP/RTR) - Tom Brady sluit een tijdelijke rentree in het American football niet uit. Dat zei de 46-jarige quarterback in een podcast. De speler die in zijn carrière zeven keer de Super Bowl won, overweegt alleen een terugkeer als er bij clubs uit de NFL quarterbacks door blessures wegvallen.
"Ik ben er niet op tegen", zei Brady, die ook maar meteen de twee clubs noemde waarin hij zou willen instappen, namelijk zijn oude team New England Patriots en Las Vegas Raiders, het team waarvan hij mede-eigenaar wil worden.
"Ik weet niet of ze me zullen toelaten als ik eigenaar word van een NFL-team", aldus Brady, die in februari 2023 afscheid nam van de sport. "Maar ik zal altijd in goede vorm zijn. Ik zal altijd de bal kunnen gooien."
Brady won zes van zijn zeven Super Bowls met de Patriots.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
1 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
2 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
4 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
20 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
20 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
23 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
1 dag geleden