Bradl vervangt opnieuw geblesseerde Márquez in MotoGP
DOHA (ANP) - De Duitse motorracer Stefan Bradl is ook dit seizoen de stand-in van Marc Márquez in de MotoGP. De Spaanse achtvoudig wereldkampioen is nog onvoldoende hersteld van een gecompliceerde armbreuk en mist de start van het nieuwe seizoen in de koningsklasse van de motorsport.
"Hij zal de eerste twee races in Qatar nog overslaan en om die reden vervang ik hem", zei de 31-jarige Bradl. Komende zondag start de MotoGP met de Grote Prijs van Qatar op het circuit van Losail.
De Duitser nam vorig jaar ook de motor over van Márquez bij het fabrieksteam van Honda. De Spanjaard kwam al in de eerste race ten val en liep daarbij de armbreuk op, waarvan hij nog altijd herstellende is. Bradl kon zich niet bijzonder onderscheiden. De zevende plaats in de laatste grand prix, die van Portugal, was zijn beste uitslag.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
4 uur geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
4 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
6 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
7 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.
12 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."
1 dag geleden