Bozeník op huurbasis naar Düsseldorf na medische goedkeuring
ROTTERDAM (ANP) - De overstap van Feyenoorder Róbert Bozeník naar Fortuna Düsseldorf is rond. De 21-jarige Slowaakse spits is door zijn nieuwe club medisch goedgekeurd. Daardoor komt hij de rest van het seizoen uit voor de Duitse club uit de tweede Bundesliga.
Bozeník speelt sinds januari 2020 voor Feyenoord, dat hem destijds overnam van de Slowaakse club MSK Zilina. Hij kon nog niet doorbreken in De Kuip. Trainer Arne Slot liet zondag in Utrecht al weten dat het beter voor hem is om zich bij een andere club verder te ontwikkelen.
"Je ziet toch dat het moeilijk is voor hem. Dit is de beste oplossing, een nieuwe omgeving. Ik hoop dat hij daar veel gaat spelen en dat we hem volgend jaar beter terug gaan krijgen", zei Slot.
Ook technisch directeur Frank Arnesen van Feyenoord denkt dat een verhuur goed is voor Bozeník. ‘Róbert wil graag meer speelminuten maken. Wij willen dat ook, maar we denken dat de mogelijkheden voor hem bij het eerste elftal op dit moment beperkt zijn. Vandaar dat we samen naar een oplossing hebben gezocht en die hebben we gevonden in een huurperiode bij Fortuna Düsseldorf. Aan Róbert om zich in die nieuwe omgeving van zijn beste kant te laten zien en daar stappen te maken."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.
10 uur geledenZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.
12 uur geledenBREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.
12 uur geledenMADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.
14 uur geledenRABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.
16 uur geledenVIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
1 dag geleden