Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boze voetballer Tottenham Hotspur belaagt fan op tribune

Boze voetballer Tottenham Hotspur belaagt fan op tribune

LONDEN (ANP) - De Engelse voetballer Eric Dier van Tottenham Hotspur is na de nederlaag in de FA Cup tegen Norwich City boos de tribunes op geklommen. Dier sprong over de boarding en klom over heel wat rijen stoelen naar boven, duidelijk op zoek naar een bepaalde supporter. Dier moest door stewards en andere toeschouwers worden tegengehouden.

De ploeg van Mourinho verloor in eigen stadion via strafschoppen. Keeper Tim Krul stopte twee penalty's van de Spurs en werd daarmee de held van Norwich City. Terwijl de Hagenaar feestvierde met de 9000 meegereisde supporters, klom Dier elders in het stadion zichtbaar furieus de tribune op. Op sociale media doken daarvan al snel heel wat video's op.

"Wat Eric heeft gedaan kunnen wij als professionals niet doen, maar iedereen zou in deze omstandigheden waarschijnlijk wel hetzelfde gedaan hebben", zei trainer José Mourinho van de Spurs. "Ik begrijp hem dus wel." Een supporter in het betreffende vak zou Dier hebben beledigd. Het broertje van de Engelse international stond toevallig in de buurt en zou ruzie hebben gekregen met de betreffende fan. Dier zag dat en ging zichtbaar woedend verhaal halen. Mogelijk komt hem dat op een straf van de Engelse bond te staan.

Beledigen

"Als iemand je beledigt en je familie raakt daarbij betrokken, in dit geval een jonger broertje, dan zou iedereen waarschijnlijk hetzelfde doen. Maar wij als profs kunnen zoiets niet doen", zei Mourinho.

Granit Xhaka moest eerder dit seizoen bij Arsenal zijn aanvoerdersband inleveren, nadat hij zich verbaal had misdragen richting de eigen fans. Wat Mourinho betreft, neemt Tottenham geen stappen tegen Dier. "Als de club dat wel zou doen, ben ik het daar niet mee eens."

Meer uit Voetbal

Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

9 uur geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

11 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

11 uur geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

11 uur geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

12 uur geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

14 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

15 uur geleden