Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boze voetballer Tottenham Hotspur belaagt fan op tribune

Boze voetballer Tottenham Hotspur belaagt fan op tribune

LONDEN (ANP) - De Engelse voetballer Eric Dier van Tottenham Hotspur is na de nederlaag in de FA Cup tegen Norwich City boos de tribunes op geklommen. Dier sprong over de boarding en klom over heel wat rijen stoelen naar boven, duidelijk op zoek naar een bepaalde supporter. Dier moest door stewards en andere toeschouwers worden tegengehouden.

De ploeg van Mourinho verloor in eigen stadion via strafschoppen. Keeper Tim Krul stopte twee penalty's van de Spurs en werd daarmee de held van Norwich City. Terwijl de Hagenaar feestvierde met de 9000 meegereisde supporters, klom Dier elders in het stadion zichtbaar furieus de tribune op. Op sociale media doken daarvan al snel heel wat video's op.

"Wat Eric heeft gedaan kunnen wij als professionals niet doen, maar iedereen zou in deze omstandigheden waarschijnlijk wel hetzelfde gedaan hebben", zei trainer José Mourinho van de Spurs. "Ik begrijp hem dus wel." Een supporter in het betreffende vak zou Dier hebben beledigd. Het broertje van de Engelse international stond toevallig in de buurt en zou ruzie hebben gekregen met de betreffende fan. Dier zag dat en ging zichtbaar woedend verhaal halen. Mogelijk komt hem dat op een straf van de Engelse bond te staan.

Beledigen

"Als iemand je beledigt en je familie raakt daarbij betrokken, in dit geval een jonger broertje, dan zou iedereen waarschijnlijk hetzelfde doen. Maar wij als profs kunnen zoiets niet doen", zei Mourinho.

Granit Xhaka moest eerder dit seizoen bij Arsenal zijn aanvoerdersband inleveren, nadat hij zich verbaal had misdragen richting de eigen fans. Wat Mourinho betreft, neemt Tottenham geen stappen tegen Dier. "Als de club dat wel zou doen, ben ik het daar niet mee eens."

Meer uit Voetbal

Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

1 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

1 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

7 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

7 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

7 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

20 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

20 uur geleden