Boze voetballer Tottenham Hotspur belaagt fan op tribune
LONDEN (ANP) - De Engelse voetballer Eric Dier van Tottenham Hotspur is na de nederlaag in de FA Cup tegen Norwich City boos de tribunes op geklommen. Dier sprong over de boarding en klom over heel wat rijen stoelen naar boven, duidelijk op zoek naar een bepaalde supporter. Dier moest door stewards en andere toeschouwers worden tegengehouden.
De ploeg van Mourinho verloor in eigen stadion via strafschoppen. Keeper Tim Krul stopte twee penalty's van de Spurs en werd daarmee de held van Norwich City. Terwijl de Hagenaar feestvierde met de 9000 meegereisde supporters, klom Dier elders in het stadion zichtbaar furieus de tribune op. Op sociale media doken daarvan al snel heel wat video's op.
"Wat Eric heeft gedaan kunnen wij als professionals niet doen, maar iedereen zou in deze omstandigheden waarschijnlijk wel hetzelfde gedaan hebben", zei trainer José Mourinho van de Spurs. "Ik begrijp hem dus wel." Een supporter in het betreffende vak zou Dier hebben beledigd. Het broertje van de Engelse international stond toevallig in de buurt en zou ruzie hebben gekregen met de betreffende fan. Dier zag dat en ging zichtbaar woedend verhaal halen. Mogelijk komt hem dat op een straf van de Engelse bond te staan.
Beledigen
"Als iemand je beledigt en je familie raakt daarbij betrokken, in dit geval een jonger broertje, dan zou iedereen waarschijnlijk hetzelfde doen. Maar wij als profs kunnen zoiets niet doen", zei Mourinho.
Granit Xhaka moest eerder dit seizoen bij Arsenal zijn aanvoerdersband inleveren, nadat hij zich verbaal had misdragen richting de eigen fans. Wat Mourinho betreft, neemt Tottenham geen stappen tegen Dier. "Als de club dat wel zou doen, ben ik het daar niet mee eens."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.
6 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste helft van het seizoen afgesloten met een gelijkspel tegen FC Twente (1-1). De ploeg van Robin van Persie zag de achterstand op koploper PSV groeien naar 11 punten. Feyenoord heeft 5 punten meer dan het als derde geklasseerde Ajax.
23 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles en FC Groningen hebben op de laatste speeldag van de eerste helft van de competitie gelijkgespeeld. Het Eredivisieduel in de Adelaarshorst eindigde in 1-1. Het was de vijfde keer op rij dat Go Ahead Eagles geen competitiewedstrijd wist te winnen.
25 minuten geledenUTRECHT (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na afloop van de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) kritisch over de eerste helft. "Het was nu de derde wedstrijd op rij dat we goed begonnen en daarna terugvielen", aldus Bosz, die daarmee doelde op de duels met Heracles Almelo en GVVV.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/Belga) - FC Barcelona moet verdediger Andreas Christensen de komende maanden missen. De Deen heeft op training een gedeeltelijke scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen, zo maakte de club bekend.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.
3 uur geleden